Як переглянути переклад сторінок у Google Пошуку?

Google Пошук – потужний інструмент для пошуку інформації в інтернеті, і він також надає можливість переглядати сторінки різними мовами. Якщо ви хочете дізнатися, як дивитися переклад сторінок у Google Пошуку, ви знаходитесь в правильному місці.

У цій статті ми розповімо вам про способи, які допоможуть вам перекласти сторінку потрібною мовою та розширити доступ до інформації в інтернеті.

Використання вбудованого перекладача Google

Google має вбудований перекладач, який може перекладати сторінки з однієї мови на іншу. Ось як ви можете скористатися цією функцією:

 1. Відкрийте Google Пошук: Зайдіть на сайт Google (www.google.com) через ваш веб-браузер.
 2. Введіть ваш запит: Введіть запит мовою, яку ви розумієте, у пошуковий рядок.
 3. Перегляньте результати: Гугл видасть вам результати пошуку мовою вашого запиту.
 4. Перекладіть сторінку: Якщо ви бажаєте перекласти сторінку іншою мовою, просто клацніть на посилання “Перекласти цю сторінку” (або аналогічну) поряд з результатом пошуку.
 5. Виберіть мову: Виберіть мову, на яку ви бажаєте перевести сторінку зі списку.
 6. Прочитайте переклад: Тепер ви можете читати сторінку обраною мовою.

Цей метод дозволяє вам перекладати сторінки на різні мови, що корисно, якщо ви шукаєте інформацію на іноземних ресурсах або хочете поліпшити свої мовні навички.

Використання розширень браузера

Якщо ви часто перекладаєте веб-сторінки різними мовами, ви можете встановити розширення для свого браузера, які зроблять цей процес ще зручнішим. Наприклад, розширення Гугл Translate для браузера Chrome дозволяє перекладати сторінки одним кліком. Для цього виконайте такі кроки:

 1. Відкрийте браузер: Запустіть браузер (наприклад, Chrome).
 2. Перейдіть до магазину розширень: Клацніть на піктограму меню (зазвичай це три точки або три смужки у верхньому правому куті) і виберіть “Розширення” або “Extensions”.
 3. Встановіть Google Translate: Введіть “Google Translate” у пошуковому рядку магазину розширень та встановіть відповідне розширення.
 4. Активуйте розширення: Після встановлення розширення значок Translate з’явиться на панелі інструментів.
 5. Перекладайте сторінки: Перейдіть на веб-сторінку, яку потрібно перекласти, і клацніть на піктограму Гугл Translate. Виберіть мову для перекладу та сторінку буде переведено на вибрану мову.

Це зручне розширення дозволяє швидко переводити веб-сторінки без необхідності входу на сайт Гугл.

Дивіться переклад сторінок у Google Пошуку з легкістю

Тепер ви знаєте, як дивитися переклад сторінок у Google Пошук. Ці методи допоможуть вам отримати доступ до широкого спектру інформації різними мовами і зроблять ваш пошук більш ефективним. Незалежно від того, чи шукаєте ви новини, статті, дослідження або просто цікаві матеріали, переклад сторінок зробить ваше онлайн життя більш різноманітним та інформативним.

Інші інструкції Google.

Secured By miniOrange