Як відновити застосунки на Android?

У яких тільки ситуаціях не знадобиться можливість відновити додатки на пристрої. До речі, а ви знали, що відновити утиліти, ігри та інший контент можна безпосередньо із застосунку Google Play? Ні? Пропонуємо вам прочитати в яких ситуаціях можна легко відновити додатки на вашому пристрої.
Найпоширеніші ситуації, коли може знадобитися відновлення, це форматування вашого пристрою або покупка нового гаджета. У першому випадку, на вашому пристрої завантажуються всі налаштування, він повертається в стан заводського. Відповідно, всі сторонні застосунки видаляються і користувачеві необхідно їх завантажити заново.

У другому випадку, у вас в руках буде зовсім новий пристрій. Якщо користувач підключить свій старий обліковий запис Play Маркет до нього, то може швидко перенести всі потрібні утиліти та ігри на новий смартфон.

Крім цього, можуть бути інші ситуації. Випадкове видалення, потреба знову скористатися вже перевіреною утилітою, зрештою, навіть пошкодження вірусами додатків. Відбутися може все, що завгодно.

Але відновити застосунки на гаджеті буде досить просто. Пропонуємо прочитати нашу інструкцію, щоб зробити це легко та швидко.

Відеоінструкція: Як відновити застосунки на Android через Google Play.

Інструкція: Як відновити додатки на Android?

  1. Увійдіть до старого облікового запису Плей Маркет на новому пристрої.
  2. Праворуч натисніть на іконку вашого профілю.
  3. Натисніть на рядок “Керування додатками та пристроєм”.
  4. Виберіть “Керування”.
  5. Перед вами відкриється список всіх встановлених застосунків.
  6. Щоб було простіше знайти застосунок, можете скористатися фільтрами для сортування.
  7. Виберіть потрібну утиліту або гру, і клацніть по ній.
  8. Натисніть кнопку “Увімкнути” або “Встановити”.
Фотоінструкція: Як відновити застосунки на Android?

Інші інструкції Google Play.

Secured By miniOrange