Як усунути проблеми з оплатою покупок у сервісах Google

Всі знають, що платний контент в утилітах та іграх дозволяє отримати якісь додаткові функції та можливості. Але буває так, що користувач хотів зробити покупку, але зробити це не вдалося. Як можна усунути ці неполадки у сервісах Google Play? Давайте розберемося.Перевірте, чи достатньо коштів на вашому рахунку.

Перш за все переконайтеся, що у вас достатньо коштів для проведення операції. Досить часто користувач не може здійснити покупку саме через те, що коштів на вибраному способі оплати недостатньо. У такому разі просто поповніть ваш рахунок та спробуйте провести операцію знову.

Чи збігається Ваша платіжна адреса з Google Payments?

Може виникнути ситуація, що ваша платіжна адреса та адреса, яка була вказана в Google Payments, не збігаються. Що робити у такій ситуації? Ви можете оновити платіжну адресу через веб-версію Google Play.

Відеоінструкція: Як оновити платіжну адресу через веб-версію Google Play.

Інструкція: Як оновити платіжну адресу через веб-версію Google Play.

  1. Перейдіть на браузерну версію магазину Плей Маркет. Скористайтеся цим посиланням для цього: https://pay.google.com.
  2. Клацніть по кнопці “Способи оплати”.
  3. Виберіть потрібну картку та натисніть кнопку “Змінити”.
  4. Оновіть адресу та збережіть зміни.
  5. Після цього, спробуйте повторити оплату.

Фотоінструкція: Як оновити платіжну адресу через веб-версію Google Play

Що робити, якщо з’явилася помилка платежу через безліч спроб провести транзакцію?

Якщо ви провели досить багато невдалих спроб оплати, на екрані може з’явитися вікно з відповідним повідомленням. У такому разі, спробуйте знову провести операцію за кілька годин. Якщо проблема не вирішується, зверніться до служби підтримки банку, який випустив вашу картку.Переконайтеся у правильності даних!

Також, рекомендуємо перевірити, чи відповідають дані карти, яку ви хочете використовувати з тією, що додана до вашого платіжного облікового запису Play Маркет. Якщо ні, то можете прочитати нашу інструкцію “Як додати, змінити або видалити спосіб оплати покупок у Google Play” та скористатися нею.

Інші інструкції Google Play.

Secured By miniOrange