Як перейти на бета-версію додатка в Google Play

Google Play надає користувачам можливість приєднатися до бета-тестування додатків та отримати доступ до нових функцій та виправлень помилок перед їх офіційним випуском.
У цій статті ми розповімо, як перейти на бета-версію додатка в Google Play та налаштувати її на вашому пристрої.

Як перейти на бета-версію програми Google Play?

Щоб перейти на бета-версію додатка, слід дотримуватись наступних простих кроків:

  1. Відкрийте додаток Google Play на своєму пристрої і переконайтеся, що ви підключені до Інтернету.
  2. Введіть назву додатка, для якого ви хочете приєднатися до бета-тестування, в поле пошуку у верхній частині екрана або прокрутіть екран вниз, щоб знайти його в категоріях та рекомендаціях.
  3. Знайдіть потрібний додаток і відкрийте його сторінку.
  4. Прокрутіть сторінку вниз до розділу “Додаткова інформація” або “Додаткові налаштування”.
  5. У цьому розділі ви повинні знайти опцію “Стати тестувальником” або “Приєднатися до програми бета-тестування”. Натисніть на неї.
  6. Вам може бути запропоновано прочитати інформацію про бета-тестування та ознайомитися з можливими ризиками та нестабільністю додатка. Якщо ви згодні, натисніть кнопку “Приєднатися” або “Вступити”.
  7. Після цього Google Play завантажить оновлену бета-версію додатка на ваш пристрій. Завантаження може зайняти деякий час в залежності від розміру додатка та швидкості вашого Інтернет-з’єднання.
  8. Коли завантаження буде завершено, ви зможете відкрити додаток і почати використовувати його в бета-режимі. Зверніть увагу, що бета-версія додатка може містити помилки або неполадки, тому будьте готові до можливих проблем під час використання.

Якщо вам потрібно повернутися до стабільної версії додатка, ви можете просто відмовитися від участі в програмі бета-тестування. Для цього відкрийте сторінку додатка в Google Play і знайдіть опцію “Вийти з програми бета-тестування” або “Відмовитися від участі”. Після цього вам буде запропоновано оновити додаток до останньої стабільної версії.
Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, як перейти на бета-версію додатка в Google Play та налаштувати її на вашому пристрої. Бета-тестування – чудовий спосіб отримати доступ до нових функцій та внести свій внесок у поліпшення додатків. Однак пам’ятайте, що бета-версії можуть бути нестабільними, тому будьте готові до можливих помилок та проблем під час використання.

Інші інструкції Google Play.

Secured By miniOrange