Як змінити країну в Google Play?

Чи бувало у вас таке, що ви хочете завантажити додаток з Play Market, але не можете, оскільки він недоступний у вашій країні? Багато користувачів просто встановлюють VPN на свій пристрій і за його допомогою змінюють IP-адресу, підключаючись до вибраного сервера.
Є й інший спосіб змінити країну Google Play. Він підійде тим користувачам, які переїхали жити до іншої країни на тимчасовій чи постійній основі.

Змінити країну в мобільному додатку Play Market ви можете всього один раз на рік. Зробити це можна через 12 місяців після створення платіжного профілю. Користувачеві обов’язково потрібно перебувати в тій країні, яку він хоче вибрати. Наприклад, якщо потрібно змінити країну з України на Канаду, потрібно знаходитись безпосередньо в Канаді.

Бажаєте змінити країну в Google Play, але не знаєте, як це зробити? Пропонуємо скористатися інструкцією, яку ми підготували для Вас!

Відеоінструкція: Як змінити країну в Google Play?

Як змінити країну в Google Play?

  1. Увійдіть до мобільного додатка Плей Маркет.
  2. Праворуч вгорі знайдіть піктограму зі знаком вашого профілю і клацніть по ній.
  3. Виберіть “Налаштування”.
  4. Натисніть кнопку “Загальні”. Зі списку, виберіть рядок “Налаштування облікового запису та пристрої” і клацніть по ньому.
  5. Далі слід вибрати необхідну країну. А після цього вам необхідно додати спосіб оплати для неї (прив’язати банківську картку і т.д.).
  6. Зміни почнуть діяти через дві доби.

Фотоінструкція: Як змінити країну в Google Play?

Не вдається знайти відповідний пункт для зміни країни в меню

Така ситуація може виникнути з кількох причин:

  • З того моменту, як Ви міняли країну, пройшло менше одного року. У цьому випадку вам доведеться дочекатися закінчення часу, щоб знову змінити країну.
  • Ви не в тій країні, на яку хочете змінити. Перебуваючи в Україні, ви ніяк не зможете обрати Великобританію чи Польщу.
Що станеться з балансом Google Play?

Цей баланс пов’язаний із вашою країною. Перемикаючись на нову країну — користуватися засобами, прив’язаними до старої, не вийде. Але як тільки ви повернетеся, перейдіть на попередню країну, то знову зможете скористатися коштами на старому балансі.

Інші інструкції Google Play.

Secured By miniOrange