Як вибрати значок транспорту в Google Картах?

Програма “Google Карти” надає багато можливостей для налаштування та персоналізації вашого досвіду навігації. Однією з таких можливостей є вибір значка транспортного засобу, який відображатиметься на карті під час навігації.

У цій статті ми докладно розглянемо, як вибрати значок транспортного засобу у програмі “Google Карти”.

Інструкція: як вибрати значок транспортного засобу у програмі “Google Карти”?

Крок 1: Відкрийте програму “Google Карти”
Першим кроком є відкриття програми Google Карти на вашому мобільному пристрої. Переконайтеся, що у вас інстальовано останню версію програми, щоб мати доступ до всіх актуальних функцій.

Крок 2: Увійдіть до свого облікового запису Google
Якщо ви ще не увійшли до свого облікового запису Google, виконайте вхід, використовуючи свою адресу електронної пошти та пароль. Це дозволить зберегти ваші налаштування та персоналізувати досвід навігації.

Крок 3: Почніть навігацію
Щоб вибрати значок транспортного засобу, вам необхідно почати навігацію до будь-якого місця. Для цього введіть адресу вашого пункту призначення у верхній частині екрана та натисніть кнопку “Знайти”.

Крок 4: Відкрийте меню налаштування в Google Картах
Коли маршрут буде збудовано і навігація почнеться, ви побачите карту з маршрутом та значком транспортного засобу, який відображатиметься на карті. Щоб змінити цю піктограму, натисніть на піктограму автомобіля на карті. Він зазвичай представлений у вигляді маленької машинки або іншого транспортного засобу, яким ви їдете.

Крок 5: Виберіть новий значок
Після натискання значка транспортного засобу відкриється меню вибору значків. Тут ви побачите різноманітні значки, що мають різні види транспортних засобів, такі як автомобілі, велосипеди, мотоцикли і навіть космічні кораблі. Перейдіть до списку піктограм і виберіть той, який вам подобається.

Якщо ви не знайшли відповідний значок у Картах Google, ви можете натиснути на значок “Завантажити значок” і вибрати власне зображення з галереї пристрою.

Крок 6: Збережіть зміни

Після вибору нового піктограми натисніть кнопку “Готово” або “Зберегти”, щоб підтвердити свій вибір. Тепер вибраний вами значок транспортного засобу відображатиметься на карті під час навігації.

Вибір значка транспортного засобу у додатку “Google Карти” – це простий спосіб додати персональний дотик до вашого досвіду навігації. Дотримуючись цих кроків, ви зможете легко змінити значок і вибрати той, який найкраще відображає ваш стиль та уподобання.

Інші інструкції Google Карти

Secured By miniOrange