Як змінити фото профілю в Gmail?

Фото профілю в Gmail – це зображення, яке відображається поряд із вашим ім’ям при відправці листів або в інших службах Google. Зміна фото профілю допоможе особистому акаунту стати більш впізнаваним та особистим. У цій статті ми покажемо, як легко змінити фото профілю.

Інструкція: Як змінити фото профілю в Gmail

  1. Відкрийте налаштування Google. Зайдіть у свій обліковий запис Google та у правому верхньому куті натисніть на своє зображення або ініціали. У випадаючому меню оберіть пункт “Управління обліковим записом Google”.
  2. Оберіть фото профілю. Після відкриття налаштувань Google, у вкладці “Обліковий запис” оберіть пункт “Фото профілю”. Тут ви побачите своє поточне фото профілю, якщо воно вже додано в Gmail, або зможете завантажити нове зображення.
  3. Завантажте нове фото. Натисніть на кнопку “Завантажити фото” та оберіть зображення зі свого комп’ютера. Пам’ятайте, що рекомендований розмір фото профілю – 250×250 пікселів, і воно повинно бути яскравим та чітким.
  4. Обріжте фото (за бажанням). Після завантаження зображення ви можете обрізати його, щоб видалити зайвий фон або вибрати найкращий ракурс. Просто оберіть частину фото, яку бажаєте залишити, та натисніть кнопку “Зберегти”.
  5. Збережіть зміни. Після того, як ви завантажите нове фото профілю в Gmail та вирізаєте його (за бажанням), не забудьте натиснути кнопку “Зберегти” внизу сторінки, щоб зміни були успішно застосовані.

Тепер ваше нове фото профілю буде відображатися в Gmail і інших службах Google. Це допоможе створити більш особистий та професійний образ вашого облікового запису.

Зміна фото профілю в пошті Gmail – це простий спосіб зробити свій акаунт більш особистим та впізнаваним. Слідуйте простим крокам, щоб завантажити своє нове фото та змінити зображення профілю. Пам’ятайте, що фото повинно бути яскравим, чітким та відповідати рекомендаціям щодо розміру.

Інші інструкції Gmail.

Secured By miniOrange