Як налаштувати авто-відповідач в Gmail?

Авто-відповідач в Gmail – це зручний інструмент, який автоматично відправляє відповідь на ваші електронні листи в разі вашої відсутності. Це може бути корисно, коли ви відпочиваєте, в командировці або просто тимчасово не можете відповідати на листи. У цій статті ми розповімо, як легко налаштувати авто-відповідач в Gmail:

Інструкція: як настроїти автовідповідач у Gmail

  1. Відкрийте налаштування Gmail. Увійдіть в свій обліковий запис Gmail і у правому верхньому куті натисніть на значок шестерні, потім виберіть пункт “Переглянути всі налаштування”.
  2. Перейдіть на вкладку “Загальні”. Після відкриття налаштувань Gmail, перейдіть на вкладку “Загальні”. Прокрутіть сторінку вниз, щоб знайти розділ “Авто-відповідач”.
  3. Увімкніть авто-відповідач. Увімкніть перемикач “Авто-відповідач” і вкажіть дати та час, коли ви хочете, щоб авто-відповідач був активний. Ви можете вибрати певні дати або встановити повторюваний графік.
  4. Налаштуйте текст авто-відповідача. Введіть текст повідомлення, яке буде автоматично відправлятися відповідно до вхідних листів. Ви можете вказати, що вас немає на місці, коли ви повернетесь та як можна зв’язатися з вами у випадку термінових питань.

Додаткові налаштування

Крім основних налаштувань, ви можете налаштувати додаткові параметри авто-відповідача, такі як:

  • Відправляти авто-відповідач тільки контактам: Якщо увімкнено, авто-відповідач буде відправлятися тільки адресатам, що знаходяться в вашому адресному списку Gmail.
  • Відправляти авто-відповідач тільки для певних адресатів: Ви можете вибрати, відправляти авто-відповідач всім відправникам або тільки тим, хто знаходиться в вашому списку контактів.
  • Відправляти авто-відповідач тільки в певні дні: Ви можете вказати, в які дні тижня авто-відповідач повинен працювати.

Збережіть налаштування

Після того, як ви налаштували авто-відповідач на свій смак, не забудьте натиснути кнопку “Зберегти зміни”, щоб ваш авто-відповідач був активований.

Тепер, коли авто-відповідач увімкнений, кожного разу, коли хтось надішле вам листа в зазначений час, він автоматично отримає ваше налаштоване повідомлення з інформацією про вашу недоступність.

Налаштування авто-відповідача в пошті Gmail – це простий спосіб повідомити про вашу тимчасову відсутність та надати термінову контактну інформацію. Слідуючи зазначеним вище крокам і налаштуванням, ви зможете легко активувати і настроїти авто-відповідач під свої потреби.

Інші інструкції Gmail.

Secured By miniOrange