Як додати або видалити категорії та вкладки в Gmail?

Поштова скринька Gmail, створений Google, є одним з найпопулярніших та зручних поштових сервісів, який надає безліч функцій для ефективного управління вашою електронною поштою. У даній статті ми розкажемо вам про те, як додати або видалити категорії та вкладки в Gmail, щоб ваш досвід використання цієї поштової служби став ще більш зручним та організованим.
Якщо ви хочете дізнатися, як створити власні категорії для електронної пошти або позбавитися від непотрібних вкладок, дотримуйтесь нашого докладного керівництва нижче.

Додавання категорій в Gmail

  1. Увійдіть до свого облікового запису. Перед тим, як приступити до додавання категорій, переконайтеся, що ви увійшли до свого облікового запису Gmail, використовуючи свою адресу електронної пошти та пароль.
  2. Відкрийте налаштування. В правому верхньому куті сторінки Gmail знайдіть та натисніть на іконку шестерні (значок налаштувань) і в розкривному меню виберіть пункт “Подивитися всі налаштування”.
  3. Перейдіть на вкладку “Вхідні”. На відкритій сторінці налаштувань  знайдіть вкладку “Вхідні” та клацніть на неї.
  4. Виберіть категорії для включення . На вкладці “Вхідні” ви побачите розділ “Категорії”, де можна вибрати, які категорії ви хочете включити. Зазвичай Gmail пропонує категорії “Основна”, “Соціальні”, “Промоакції” та “Сповіщення”, але ви також можете вибрати інші опції, які більше відповідають вашим потребам.
  5. Збережіть зміни. Після вибору бажаних категорій прокрутіть сторінку вниз і натисніть кнопку “Зберегти зміни”, щоб застосувати налаштування.

Видалення категорій в Gmail

  1. Відкрийте налаштування Gmail. Так само як і при додаванні категорій, знайдіть та натисніть на іконку шестерні в правому верхньому куті сторінки та виберіть пункт “Подивитися всі налаштування”.
  2. Перейдіть на вкладку “Вхідні”. На сторінці налаштувань  виберіть вкладку “Вхідні”.
  3. Вимкніть непотрібні категорії. В розділі “Категорії” зніміть прапорці з тих категорій, які ви хочете видалити.
  4. Збережіть зміни. Коли ви відзначили всі непотрібні категорії, прокрутіть сторінку вниз і натисніть кнопку “Зберегти зміни”, щоб застосувати налаштування.

Додавання або видалення категорій та вкладок в Gmail – це простий спосіб організувати вашу поштову скриньку та зробити її більш зручною для використання. Ви можете обирати категорії в залежності від своїх потреб та легко видаляти непотрібні вкладки, які вам не потрібні.
Сподіваємося, що наше керівництво допомогло вам освоїти ці функції та зробило вашу роботу з електронною поштою більш ефективною. Використовуйте ці знання на практиці та насолоджуйтесь зручністю використання Gmail!

Інші інструкції Gmail.

Secured By miniOrange