Idle Siege: військовий симулятор

Idle Siege: військовий симулятор – гра для тих, хто любить бій, тактику та перемоги. Відчуйте себе командиром війська та приведіть його до перемоги.Про гру Idle Siege: військовий симулятор

Яскрава та деталізована гра, де вам належить завойовувати території, продумувати тактику та посилювати своє військо. Тренуйте війська, наймайте найкращих командирів та будуйте збройові.

Вкладайте гроші в посилення, і розвиток і тоді на вас чекає успіх.

Гра Idle Siege: військовий симулятор доступна на ОС iOS та Android безкоштовно. Посилання на завантаження під цим текстом.

Облога

У режимі “Облога” ви завойовуватимете землі та боротиметеся з іншими поселеннями. У грі всі дії відбуваються за часів середньовіччя. Тому зі зброї у вас будуть мечі, сокири та важкоатлети. При серйозній сутичці ви зможете побудувати збройову, в якій будуть доступні гармати.

Вибирайте досвідчених командирів та підвищуйте рівень кожного підрозділу і тоді перемога буде за вами. Також прокачуйте батальйони і правильно розміщуйте війська на підготовчому майданчику.

Функціонал гри Idle Siege: військовий симулятор

Бонуси та монети

Протягом усієї гри ви отримуватимете безліч бонусів, таких як:

  • Свитки.
  • Ключі.
  • Кристали.
  • Монети.
  • Персонажі

Далі ми розберемо детальніше про кожен із можливих бонусів.

Свитки

Свитки вам потрібні для того, щоб підвищувати рівень умінь та сили командирів. Використовуючи потрібну кількість сувоїв, ви можете покращити вашого полководця на 3-4 рівні. І, відповідно, вміння правильно складати стратегії та сила для перемоги.

Командири — найсильніша ланка у бою. Гра Idle Siege: військовий симулятор доступна на ОС iOS та Android безкоштовно. Посилання на завантаження під цим текстом.

Ключі

У щоденних та щотижневих бонусах вам траплятимуться різні ключі. Ці ключі ми рекомендуємо збирати та використовувати для відкриття скринь. У скринях ви можете знайти легендарні та ексклюзивні предмети, командирів та зброю.

Кристали

Найскладніше зібрати кристали, оскільки вони дуже рідкісні. Рекомендуємо їх витрачати на потрібні та рідкісні предмети.

Монети

Монети ви заробляєте під час бою в облозі. Що більше переможених супротивників, то більше вписувалося монет. Також ви отримуєте монети за знищені будинки противників. Рекомендуємо витрачати монети на покращення війська, таборів новобранців, важкоатлетів та облогового табору. Загалом гра вам підказує де і коли ви можете підвищити рівень.

Персонажі

У скринях та при перемогах на битвах ви можете отримати в подарунок полководців. Не завжди це сильні та унікальні персонажі. Але ви навіть звичайного полководця можете прокачати до найсильнішого.

Також командири діляться за стихіями, які відповідають різним батальйонам. Ставлячи їх разом, ви підвищуєте рівень атаки.
Завантажити гру Idle Siege: військовий симулятор ви можете за посиланням нижче з офіційних та перевірених ресурсів App Store та Play Market. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange