Hungry Dragon

“Hungry Dragon” – це мобільна гра, в якій користувач зможе керувати розлюченим драконом. Що ж вам робити? Дослідіть величезний світ і перетворюйте все, що вам зустрінеться на шляху, в їжу!
Здавалося б, усе так просто. Але ж ні, є свої нюанси. Наприклад, якщо ви зустрінете дракона більше, ніж ваш, то й самі можете перетворитися на чиюсь трапезу. Не дуже приємна перспектива, правда?

Встановити гру “Hungry Dragon” ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної мережі Android або iOS.

Переваги гри «Hungry Dragon»

Величезна колекція драконів

У грі досить багато різновидів літаючих зміїв. Користувач може зібрати значну колекцію вогнедишних істот, різного розміру, форм та видів. Бажаєте швидше літати? Тоді просто купіть своєму дракончику крутий костюм. Тоді ви зможете швидше за інших гравців пожирати мешканців і прокачувати свій рівень, спалюючи всі перешкоди на своєму шляху.

Якщо вам подобаються дракони та все, що з ними пов’язане, тоді ця гра створена для вас. Спробуйте скачати «Hungry Dragon» та переконатися в цьому самостійно.

Улюбленці

Крім драконів, гравець також може завести улюбленців. Всі вони поділені на окремі групи:

  • Життя
  • Захист
  • Швидкість
  • Їжа
  • Вогонь
  • Бали
  • Особливі

Кожен із видів улюбленців буде вам корисний за рахунок своїх унікальних здібностей. Ви можете взяти з собою у подорож до 4-х тваринок одночасно. Вони летітимуть слідом за вами та вашим драконом і допомагатимуть вам. Використовуючи силу улюбленців, гравець може збільшити силу та здібності свого дракона.

Щоб покликати тваринку у політ, вам необхідно знайти екран вибору драконів, вибрати потрібну рептилію. Далі, ліворуч внизу натиснути на кнопку. Перед вами відкриється меню всіх доступних улюбленців. Виберіть та клацніть по необхідній тварині. Вона додасться до порожнього осередку до вашого дракончика.

Де брати улюбленців?

Їх ви зможете отримати, виконуючи деякі завдання або беручи участь у турнірах. Ще один спосіб отримати вихованця – відкривати яйця. У свою чергу, яйця можна отримати безпосередньо в грі, купити, або збирати золоті фрагменти яйця.

Самі ж яйця також поділені на види:

  • Звичайне. Вихованець з нього вилупитися через деякий час.
  • Особливе. З нього ви отримаєте одразу ж, але їх потрібно придбати.
  • Золоте. Найкрутіший вид яєць. Для їх отримання потрібно добре попітніти, збираючи фрагменти яйця.

Сама по собі гра дуже барвиста та захоплююча. Цікавий сюжет, безліч персонажів та яскраві фарби сподобається всім: від малого до дорослого. Якщо ви захочете скачати гру «Hungry Dragon» з офіційного джерела App Store або Play Market, просто клацніть по кнопці нижче.

App Store   Google Play Market

Вам  може сподобатись :

Secured By miniOrange