Hidden Journey 2

Hidden Journey 2 гра для тих хто любить шукати предмети. Ідеальні головоломки для тренування голови та приємного проведення вільного часу.Про гру Hidden Journey 2

Найголовнішою та основною фішкою є те, що гра працює без підключення до інтернету. А також гра зовсім небагато займає пам’яті на смартфоні та заощаджує батарею.

За описом виходить ідеальна гра на всі випадки життя.

Рівні

У грі тисячі рівнів, так що вам точно буде чим зайнятися. Величезний плюс – всі рівні різні, локації у грі поступово додаються. Але кожен рівень навіть на одній і тій самій локації відрізняються. Додаються нові предмети для пошуку. Також будуть рівні, де вам потрібно буде знайти тінь предмета або зібрати необхідні предмети для поїздки.

Завантажуйте гру Hidden Journey 2 з перевірених джерел App Store та Play Market за посиланням нижче. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Функціонал гри Hidden Journey 2

Життя

Важливо. У кожному рівні є таймер, після якого, якщо ви не зібрали всі предмети, то у вас буде забиратися життя.

Якщо ж ви зібрали всі предмети до закінчення таймера, то життя у вас не забиратиметься.

Також додаткові життя ви можете придбати життя у магазині. Ціна невелика. Гра підтримує платіжні системи Apple Pay, Google Pay, а також картки MasterCard та Visa.

Монети

Після кожного вдалого раунду ви отримуватимете монети як винагороду. Збирайте монети для покупок у магазині або для відкриття скринь.

Завантажуйте гру Hidden Journey 2 з перевірених джерел App Store та Play Market за посиланням нижче. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Скрині

Є 2 види скринь.

  1. Перший відкривається раз на 24 години. У ньому ви можете отримати подарунки — монети та життя.
  2. Другий відкривається кожні 20 рівнів (на 20 рівні, потім на 40 рівні тощо). У ньому ви повинні пройти додаткові рівні гри для отримання важливіших і найцінніших подарунків.

Налаштування

Усі основні настройки знаходяться у цьому розділі. Крім зміни мови (їх тут на вибір дуже багато) та управління музикою та повідомленнями, ви можете також авторизуватись.

Рекомендуємо вам пройти авторизацію, тому ваші успіхи точно не будуть втрачені. Так як рівні проходять досить швидко, буде дуже шкода, якщо вони відразу пропадуть. Для авторизації ви можете вибрати один із трьох варіантів:

Введіть свої дані та прикріпіть цю гру до вашого облікового запису та збереження результатів гри гарантовано.
Скачати гру Hidden Journey 2 з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store ви можете прямо зараз. Гра доступна для завантаження абсолютно безкоштовно. Нагадуємо, що гра працює без інтернет-підключення і абсолютно відсутні рекламні ролики.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange