Герої у масках: Академія героїв

Герої в масках Академія героїв – це весела та цікава дитяча гра за мотивами однойменного мультсеріалу.Про гру Герої в масках Академія героїв

Популярний і улюблений мультсеріал Герої в масках тепер доступний у вигляді гри. Проходьте випробування з головними героями Конором, Амаєю та Грегом та отримуйте незабутні емоції від пригод.

Ви можете вибрати будь-якого персонажа ґрунтуючись на їх супер силах та транспорті та проходити місії. За пройдені місії ви отримаєте нагороди та досвід.

Завантажити гру Герої в масках Академія героїв ви можете на операційні системи Android та iOS за посиланням під цим тестом. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Геймплей

Дуже проста та інтуїтивно зрозуміла гра навіть для дітей. У меню вибір ви можете робити просто натисканням на обрану вами іконку, а в іншому вам допоможе вбудований помічник у гру.

Загалом гра проста, барвиста та динамічна. Ідеальна гра для дітей, тому що вона не лише розважальна, а й допомагає дітям тренувати координацію та моторику.

Функціонал гри Герої у масках Академія героїв

Режими гри

У грі Герої в масках Академія героїв доступно 2 дуже цікаві режими гри. Кожен може вибрати для себе коханий або проходити обоє паралельно.

  1. Їзда. Ви можете вибрати будь-який транспорт героїв – машина, вертоліт чи трактор. Після вибору транспорту ви вибираєте героя та починаєте навчання в автошколі. Пройшовши навчання для вас відкриються рівні та місії, в яких ви будете рятувати інших героїв та перемагати лиходіїв.
  2. Гра для персонажів. У цьому режимі ви гратимете лише за головних героїв і допомагатимете їм проходити навчання та місії.

Завантажити гру Герої в масках Академія героїв ви можете на операційні системи Android та iOS за посиланням під цим тестом. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Графіка

У грі дуже приємна та плавна графіка. Яскраві картинки та плавні анімації дуже сподобаються вашій дитині. Персонажі виглядають так само, як і в мультсеріалі. Улюблені герої завжди з вами поряд.

Управління

  • Ви можете створювати необмежену кількість профілів у грі. Це зроблено для того, щоб кожен гравець (вся сім’я) міг зберігати свої результати і не використовувати для авторизації багато облікових записів.
  • У режимі їзди для керування транспортом знадобиться тільки скидаючи пальцем вліво або вправо повертати або перебудовуватися на інший бік дороги. Старт та стоп автоматичний.
  • У режимі персонажів ви побачите внизу панель із рухами героя. Вам необхідно буде доповнити або змінити панель так, щоб герой дістався кінця зібравши всі зірки і фігури.
  • Зручно, що якщо ви десь програєте або неправильно оберете рух, гра вас автоматично поверне назад на старт. Кількість помилок не обмежена.
  • У грі іноді з’являються рекламні ролики, але вони не набридливі та їх швидко можна пропустити. Якщо ви хочете підключити передплату “Без реклами” за 64.99 грн, то просто сплатити ви її можете прямо у грі за лічені хвилини за допомогою Google Pay або Apple Pay.

Завантажити гру Герої в масках Академія героїв ви можете з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store за посиланням нижче. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange