HandWriter – Конвертер тексту

«HandWriter» – це мобільний додаток, який допоможе ваш друкований текст перевести в рукописний. Після конвертування ви зможете перетворити файл із формату txt та .docx у PDF. Це дуже зручно, адже можна здійснити дві дії, не скачуючи жодних додаткових додатків.
Застосунок подобається студентам, яким часто потрібно робити рукописні конспекти. Також він підійде користувачам, яким терміново знадобилося перевести друкований текст на рукописний. Завантажити «HandWriter» можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android.

Переваги застосунку «HandWriter»

Невеликий розмір

Додаток важить лише 35 мб. Він підійде навіть користувачам, у яких обмежено або закінчується вільне місце на пристрої. Незважаючи на це, в ньому є досить велика кількість функцій, які дають можливість користуватися одним додатком для виконання більшості завдань.

Функціонал

Насамперед це конвертування друкованого тексту в рукописний. Просто завантажте документ, який потрібно перетворити, виставте необхідні налаштування та отримайте готовий результат.

Зверніть увагу, що ви можете завантажити необхідний документ для конвертування, або ввести текст самостійно, скориставшись полем для введення.

Спробуйте конвертувати будь-яке слово, щоб подивитися, як це працює. Для цього потрібно встановити застосунок «HandWriter» за посиланням під описом тексту.

Крім того, якщо ви вирішите придбати платну передплату, зможете додавати текст за допомогою камери. Можна навести камеру на необхідний документ та отримати рукописний результат на екрані смартфона.

Налаштування

Для зміни виду готового документа можна скористатися налаштуваннями. Змінюйте не лише розмір та фон сторінки, але й розмір, а також кут нахилу тексту.

Виставте необхідні відступи між словами та літерами, а також виберіть колір ручки. Якщо потрібно, можна навіть налаштувати акуратність готового тексту. Тоді достеменно ніхто не здогадається, що текст був написаний не вами, а мобільним додатком.

Переваги платної версії

Як уже було написано вище, при оплаті передплати можна отримати додатковий варіант для введення тексту. Крім цього, купуючи підписку в «HandWriter», можна отримати доступ до різних шрифтів. Це означає, що користувач може вибрати почерк максимально схожий на свій. Це допоможе отримати найправдоподібніший результат.

Після конвертування готовий результат можна зберегти на своєму пристрої і поділиться ним зі своїми друзями. Зверніть увагу, що максимально доступна кількість символів для перетворення – 1.5к.
Бажаєте скачати додаток «HandWriter» з офіційного джерела? Просто натисніть на кнопку Play Market нижче.

Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange