Going Balls

Going Balls цікава гра, де ви можете спробувати себе в ролі гравця у боулінг. Керуйте кулею та заробляйте монети.Про гру Going Balls

Ідеальна гра для того, щоб “вбити” час. Чи не напружна і розважальна гра, яка підійде кожному.

Управління

У грі інтуїтивно зрозуміле керування. Вам потрібно буде свайпа вгору-вниз і з боків для управління кулею.

  • При свайпі вгору куля набиратиме швидкість і швидше котиться по доріжці. Збираючи на шляху монети. Також рекомендуємо розганяти кулю перед трамплінами, так куля буде літати вище і збирати всі необхідні монети та подарунки.
  • При свайпі вниз куля сповільнюватиметься або зовсім зупиниться. Це може допомогти вам, якщо ви бачите перед собою перешкоду і розумієте, що не зможете її подолати.
  • Свайпи з боків координують рухи кулі вправо та вліво.

Перешкоди

У грі з кожним рівнем гри з’являтимуться нові перешкоди. Наприклад шипи, які будуть вилазити і назад залазити. Куля не лусне, але він задасть пошкоджень кулі і не зможе так швидко рухатися далі.

Стіну з фіолетової цегли не варто бояться, вона дуже легко ламається і вам не потрібно перед нею гальмувати.

Завантажити гру Going Balls ви можете абсолютно безкоштовно на ОС iOS Android, перейшовши за посиланням нижче.

Функціонал гри Going Balls

Куди витрачати монети?

У грі є магазин, в якому ви можете придбати різні кольори для кулі, а також колір для доріжки та інші кастомні прикраси.

На жаль, всі можливі забарвлення приховані, і вам вони траплятимуться рандомно. Але від цього ще цікавіше, що ж там у закритому осередку.

Для цього просто зайдіть у магазин. Виберіть, що саме ви хочете купити і натисніть на кнопку “1000 рандом”.

Рекламні ролики

У грі багато рекламних роликів, але є вихід. Платна передплата на гру без реклами коштує не дуже дорого. Це вирішить вашу проблему із рекламними роликами. Щоб позбавитися їх ви можете оплатити платну передплату з 144.99 грн.

Гра підтримує платіжні системи Apple Pay, Google Pay, а також картки MasterCard та Visa.

Але є і плюси завдяки перегляду реклами ви можете в кілька разів збільшити свій виграш після рівня. Або грати необмежену кількість разів у колесо удачі, де ви отримуватимете подарунки або монети.
Гра Going Balls доступна для скачування на операційні системи Android та iOS, скачати гру ви можете за посиланням нижче. Going Balls безкоштовна.

Завантажуйте гру Going Balls з офіційних та перевірених джерел App Store та Play Market абсолютно безкоштовно вже зараз.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange