Go Go Fish

“Go Go Fish” – це мобільна гра в жанрі пригоди. Що ж вам належить робити? Які випробування доведеться пройти? Ми про все вам розповімо!
Сама назва гри перекладається буквально як “Вперед рибка”. А тепер щодо суті. Гравець проходить мапу від лиця риби, яка знаходиться в круглому акваріумі. Завдання непросте, вибратися у відкрите водоймище.

Впевнені, що зможете подолати понад важкий шлях? Тоді пропонуємо вам встановити “Go Go Fish” на пристрої під керівництвом операційної системи Android.

Особливості гри “Go Go Fish”

Сюжет

Як ми вже писали в описі, вам потрібно допомогти персонажу звільнитися. Прямо як у мультику “У пошуках Немо” рибка-клоун опинилася в акваріумі. Керуйте скляним акваріумом, щоб вибратися на волю із закритої квартири.

Любителям жанру “Пригоди”, дана гра точно припаде до смаку. Нестандартний сюжет виділяє її серед конкурентів, робить популярною та легко впізнаваною. Високий рейтинг на офіційних джерелах, а також безліч позитивних відгуків це підтверджують.

У чому складність?

Ми впевнені, що ви поставили собі це питання і вже готові на нього відповісти. Прокласти шлях на волю буде непросто. Хоча управління в грі досить зрозуміле, і розібратися з ним зовсім не важко, дійти до фінішу вам вдасться далеко не відразу.

Вся справа в тому, що стежити за швидкістю руху скляної кульки та її напрямком досить складно. А якщо враховувати те, що локації постійно змінюються, дорога якою ви рухаєтеся вузька, та ще й деякі персонажі створюють перешкоди, то завдання взагалі здається нездійсненним.

Тим не менш, чим важчий шлях, тим цікавіше. Ми віримо, що ви зможете звільнити рибку з ув’язнення. Просто спробуйте. А завантажити “Go Go Fish” для цього, можна за посиланням під даним текстом.

Перешкоди та вороги

Ми не можемо з упевненістю сказати, що на всіх локаціях відбувається повний хаос. Скоріше, це творчий безлад. Який між іншим дуже вам заважатиме. Справа в тому, що всі перешкоди на вашому шляху потрібно якось оминати. А коли ви перекочуватиметеся біля тостера, або котитиметеся по проводах, ваш напрямок може трохи змінитися. Такою мірою, що доведеться проходити все спочатку.

Але це лише сприяє бажанню все-таки дістатися заповітної мети. І ось, здавалося б, фінішна пряма, все чудово. І тут, до вас підбігає чудовий пухнастий котик. Лише один помах лапою і акваріум уже не на потрібній траєкторії, а то й зовсім розбився. Згодні, це дуже прикро.

Тому, окрім акуратності, вам потрібно бути ще й гранично уважними. Котик намагатиметься перешкодити вам практично на кожній локації. Вам належить, не потрапити в його поле зору, або спробувати його обхитрувати.

Як бачите, гра обіцяє бути досить складною і водночас захоплюючою. А яскрава графіка та приємний музичний супровід залишать лише приємні враження.
Хочете завантажити “Go Go Fish” з офіційного джерела Play Market? Тоді просто клацніть по кнопці нижче.

  Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange