Gangstar Vegas – Мафія у грі

Gangstar Vegas – Мафія у грі – гра детектив, де ви повністю керуєте сюжетом та ходом подій у грі.Про гру Gangstar Vegas – Мафія у грі

Дуже реалістична та захоплююча гра з відкритим світом, де будете головним героєм.

Ви боксер на ім’я Джейсон Малава, і ви потрапили на підпільний бій, де вас помітила мафія Лас-Вегаса. Тепер вам належить виконувати їх накази та завдання.

Гра Gangstar Vegas – Мафія у грі доступна для скачування на ОС iOS та Android. Безкоштовно гру ви можете завантажити за посиланням унизу тексту.

Відкритий світ

Поза завданнями ви можете гуляти абсолютно по всьому місту, брати будь-які предмети та їздити на різних видах транспорту. Під час виконання завдань ви також можете відхилятися від маршруту, але завдання буде не пройдено.

За виконані завдання ви отримуєте нагороди, які можете витрачати на власний розсуд, купуючи речі, транспорт чи інші предмети.

Функціонал гри Gangstar Vegas – Мафія у грі

Геймплей

Увага, у грі діє вікове обмеження. Грати в Gangstar Vegas – Мафія в грі можуть лише люди, які досягли 16 років.

У грі є кілька режимів гри.

  • Сюжетна лінія.
  • Банда.
  • Бойова перепустка.
  • Вивчення території.

Ви можете грати у всі режими одночасно, ваш результат проходження автоматично зберігається.

В іншому більш зрілі гравці дуже хвалять гру та виділяють кілька плюсів. Наприклад, те, що ви можете їздити містом абсолютно на будь-якому виді транспорту (вертоліт, танк, машина або мотоцикл).

Гра динамічна, сюжетна та захоплююча. Гра Gangstar Vegas – Мафія у грі доступна для скачування на ОС iOS та Android. Безкоштовно гру ви можете завантажити за посиланням унизу тексту.

Налаштування

Індивідуальні налаштування аудіо можливостей, а також ви можете вручну максимально детально налаштувати під себе керування персонажем та транспортами.

Налаштування транспорту: ви можете налаштувати кожен вид транспорту під різні налаштування, швидкість, чуйність у поворотах та багато іншого. Це величезний плюс ігри, особливо мобільної гри.

Додаткові місії

Ви можете окрім сюжетного завдання брати додатково та індивідуальні. Їх ви можете знайти прямо на вулицях міста. Усі відкриті місця та завдання у місті підсвічуються неоновими квітами. У магазині ви можете придбати собі засоби безпеки (аптечка або бронежилет), а також зброю та особистий транспорт (автомобіль чи мотоцикл).

Прокачуючи свого персонажа, він стає сильнішим і витривалішим. Звичайні кулі його вже не так ранять і він може навіть із кількома пораненнями завершити завдання успішно.
Завантажити гру Gangstar Vegas – Мафія у грі ви можете з офіційних та перевірених джерел App Store та Play Market за посиланням нижче. Гра доступна для скачування безкоштовно та не має всередині гри рекламні ролики.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange