Flo

«Flo» – це мобільний додаток для дівчат, який допоможе стежити за менструальним циклом. Слідкуйте за своїм графіком у мобільному додатку, підлаштовуйте плани під ваш цикл. Додаток було створено більш ніж зі 100 експертами в галузі медицини та охорони здоров’я.
Приємний інтерфейс сподобається кожній представниці прекрасної статі, а безліч корисних порад допоможуть краще розуміти своє тіло. «Flo» користуються більш ніж 230 мільйонів жінок по всьому світу. Спробуйте і ви, адже завантажити «Flo» ви можете на пристрої під керівництвом ОС Android або iOS.

Переваги мобільного додатка «Flo»

Функціональність

Найголовніша та основна функція, це можливість простежити за своїм графіком менструації та овуляції. Програма автоматично підраховує дні, залежно від ваших даних. На головному екрані ви зможете побачити, який у вас день циклу і дізнатися, скільки днів залишилося до наступних місячних.

Крім того, всім хто користується Flo доступні графіки, в яких ви можете простежити періодичність критичних днів і їх тривалість. Це дуже актуально, адже у разі порушення циклу, показавши такий графік своєму гінекологу, лікареві буде простіше зрозуміти, що відбувається у вашому організмі.

Помічник «Flo»

Це ваш індивідуальний помічник. Він підкаже, які зміни відбуваються із вами протягом усього циклу. Допоможе розібратися з будь-якими питаннями щодо жіночого здоров’я.

Усі відповіді помічника сформовані з урахуванням різних медичних досліджень. При кожному діалозі, ви зможете побачити попередження, що помічник надасть вам інформацію лише для ознайомлення. Для більш точної консультації асистент порадить звернутися до вашого лікаря-гінеколога.

Поради

Якщо дівчина щодня заходить в мобільний додаток «Flo», то зможе отримати корисну пораду для покращення своєї продуктивності, настрою чи самопочуття. Наприклад, ви можете спробувати різні медитації або легкі фізичні вправи, щоб розслабитися після важкого робочого дня.

Зверніть увагу, що корисна інформація у програмі оновлюється та додаються щодня. Тому якщо ви хочете дізнатися, як можна полегшити біль під час місячних або освоїти кілька вправ з йоги – рекомендуємо встановити «Flo» на свій смартфон.

Симптоми

Також, кожна дівчина в цьому додатку може відзначати своє самопочуття або симптоми щодня протягом усього циклу. Це може бути нудота, здуття живота, втома і навіть поява висипів. Ви можете поділитися з «Flo» усім, що відчуваєте.

Після того, як ви вкажете, що вас турбує або навпаки, радує, на головному екрані ви зможете знайти іконки, зі своїми симптомами. Натиснувши на них, ви можете ознайомитися зі статистикою, скільки дівчат відзначають такі ж симптоми, а також отримаєте корисні поради щодо покращення самопочуття.

Наприклад, якщо ви відзначили здуття живота, то отримаєте інформацію про те, що можливо у вас порушений питний режим. Персональний помічник підкаже, від яких продуктів варто на якийсь час відмовитися, щоб не посилити ситуацію та що варто зробити, щоб усунути неприємні відчуття.
Користуватися застосунком дуже просто. А для українок, «Flo» надали три роки можливості користуватися всіма функціями абсолютно безкоштовно. Тому, ви можете не втрачати цю можливість, а завантажити застосунок «Flo» вже зараз. Якщо ви хочете встановити «Flo» з офіційного джерела App Store або Play Market, натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange