Farm Heroes Saga

Farm Heroes Saga неймовірно яскрава та мила гра три в ряд. Звичним нам жанр гри щоразу примудряється придумати щось нове і здивувати нас.Про гру Farm Heroes Saga

У вже звичній нам грі три в ряд ми збиратимемо овочі та фрукти, таким чином розвиваючи ферму.

Гра доступна англійською мовою, але навіть з мінімальним знанням англійської ви вільно гратимете і насолоджуватиметеся.

Фішка гри

Тут тисячі рівнів гри. Вам не варто переживати, що гра швидко закінчиться. Круто те, що приблизно кожні 10-20 рівнів у вас буде повністю змінюватись локація та оточення.

Ви побуваєте під водою, з динозаврами, на вершині вулкана та багато іншого. Вам сподобається ця зміна обстановки, тому що на кожному етапі будуть нові маленькі та великі подарунки, бустери чи розіграші.

Завантажити гру Farm Heroes Saga ви можете на ОС iOS або android. Використовуйте лише офіційні та перевірені джерела для скачування. Посилання на завантаження ви знайдете нижче.

Функціонал гри Farm Heroes Saga

Бустери

Є постійні бустери, які ви можете купувати за золоті зливки або вигравати у розіграшах. А також будуть ексклюзивні.

З постійних:

  • Лопатка. Цей бустер прибирає будь-яку фігурку з комірки, яку ви оберете.
  • Перемішування. Це досить популярний бустер, який є практично в кожній грі в жанрі три в ряд. Вибравши цей бустер, всі фігурки на гральному полі переміщаються і займуть нові положення. Таким чином, ви можете зібрати більше комбінацій.

Обмеження ходів

У кожному рівні буде обмеження на ходах. Але за умови, що ви до закінчення всіх ходів зібрали необхідну кількість фігурок, інші ходи ви також можете використовувати для набору очок.

Завантажити гру Farm Heroes Saga ви можете на ОС iOS або android. Використовуйте лише офіційні та перевірені джерела для скачування. Посилання на завантаження ви знайдете нижче.

Плюшки гри

З 40 рівня у вас відкриється додатковий простір для спілкування. Тут ви зможете отримувати нескінченні життя для гри, спілкування у спільноті та безкоштовні бокси з подарунками.

Ферма

По проходженню рівнів у вас у розділі “Ферма” збиратимуться нові та нові тварини. Корови, кури, півні, коні та багато інших. Це будуть як ваші трофеї за проходження певної ділянки гри.

Гра працює без підключення до Інтернету. Тому ви завжди можете пограти у улюблену Farm Heroes Saga на вашому пристрої.

Платні можливості

У розділі “Магазин” можна придбати набори з бустерами або злитками золота. Ціна не висока. Початок від 33.99 грн до 109.99 грн. Гра підтримує платіжні системи Apple Pay, Google Pay, а також картки MasterCard та Visa.
Завантажити гру Farm Heroes Saga ви можете з офіційних та перевірених джерел Play Market або App Store. Farm Heroes Saga доступна для завантаження безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange