ExoMiner

«ExoMiner» – це мобільна гра, в якій ви можете відчути себе справжнім залізорудним магнатом. Розвивайте свій бізнес, вивчайте нові галузі та відкривайте всілякі фабрики для переробки міжгалактичного заліза.
На самому початку гравцеві надходить повідомлення, що він прибув на екзопланету під назвою X1-00-B12X. Комп’ютерний помічник, запропонує озирнутися та перевірити місцевість на наявність заліза. Гравець купує перше родовище руди, і з цього моменту починається весь ігровий процес.

Встановити «ExoMiner» можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості програми «ExoMiner»

Ігровий сюжет

Як ви вже зрозуміли, основним завданням є добування та переробка заліза. Вам доведеться проводити дослідження, відкривати нові потужності для різноманітності матеріалів та більшого заробітку.

Всього в грі присутні більш ніж 68 видів різних сплавів, руд та злитків. Щоб знайти їх, потрібно купувати нові родовища. Не забудьте покращити характеристики таких шахт. Усього їх три:

  • Швидкість видобутку.
  • Швидкість перевезення.
  • Вантаж.

Що вищий рівень даних показників, то швидше надходитиме матеріал. А значить, ви зможете заробити більше грошей. До того ж велика кількість ресурсів знадобиться для досліджень.

Наприклад, вуглець та олово дозволяють досліджувати плавильню. А відкривши її, ви зможете виготовляти зливки з різних матеріалів. Що у свою чергу дозволить отримати більшу вартість матеріалу та прибутку.

Графіка

Приглушені кольори, якісна картинка, а також плавні анімації сподобаються як дорослим, так і маленьким гравцям. Колірна гама підібрана так, щоб гравець не втомлювався від яскравої картинки, а навпаки поринув у загадкову космічну атмосферу.

Музичний супровід теж має розслаблюючий ефект. Спів птахів та міжгалактичні звуки не нав’язливі, а навпаки дуже приємні для слуху. Тому, якщо ви хочете розслабитися після важкого дня або просто приємно провести час, рекомендуємо скачати «ExoMiner» на свій пристрій.

Безперервне виробництво

Навіть коли гравець перебуває не в мережі, видобуток корисних копалин не припиниться. Під час вашої відсутності всі виробничі процеси будуть запущені протягом 2-х годин. Після цього потрібне ваше втручання, щоб робітники продовжували свою роботу. Ви можете просто зайти, продати непотрібні ресурси, покращити характеристики родовищ і знову займатися своїми справами.
Якщо ви бажаєте встановити «ExoMiner» з офіційного джерела App Store або Play Market, просто перейдіть за відповідною кнопкою нижче.

App Store  Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange