Eternium

Eternium – барвиста гра, що затягує, в жанрі RPG. Фанатів бойовиків точно не залишить байдужими.Про гру Eternium

Створіть собі персонажа, виберіть йому рід діяльності та поспішайте рятувати світ у битві зі злим чаклуном Рагадамом.

Особливістю гри є те, що для прокачування персонажа вам зовсім не потрібно купувати рубіни та золоті монети. Гра побудована таким чином, що тих нагород за виконані вами завдання буде достатньо для цікавої та захоплюючої гри.

Ви зможете покращувати та купувати нову броню, підвищувати навички та кастомізувати вашого персонажа.

Відкритий світ

  • Практично повністю відкритий світ, де ви можете подорожувати та досліджувати.
  • Знаходьте союзників і проходьте місії разом із ними.
  • Вам будуть доступні навчання нових технік та заклинань.
  • Незалежно від ролі, яку ви обрали (маг, боєць, цілитель) ви можете прокачувати також інші навички (бій, магія, удари).
  • Якщо ви в процесі битви загинули, гра дає можливість воскреснути в момент до битви. Тобто ви після воскресіння починатимете бій заново, поки не виграєте.

Завантажити гру Eternium ви можете на операційні системи iOS та Android абсолютно безкоштовно. Посилання на перевірені джерела перебувають під цим текстом.

Функціонал гри Eternium

Управління

У Eternium управління дуже просте та інтуїтивно зрозуміле. Для пересування персонажем вам необхідно просто натиснути на ділянку, куди виходите йти і персонаж піде за вами.

На шляху до завдання ви зустрічатимете скрині, відкривши їх ви можете отримати нову броню, елементи одягу та корисні доповнення.

Починаючи з 3-го рівня у вашого персонажа з’явиться напарник. Радимо взяти партнера з іншої галузі, щоб у бою у вас було більше переваг.

Бій і битва

На початку гри, в залежності від вашого вибору діяльності, ви пройдете навчання для отримання базових навичок битви. У міру отримання досвіду та підвищення рівня ви будете вивчати нові атаки та заклинання.

Розглянемо приклад магії.

  • Для звичайної атаки – вогненну кулю вам потрібно просто двічі натиснути на супротивника.
  • Для використання заклинання вам потрібно прямо на екрані намалювати символ. Наприклад, це може бути англійська літера “V” або “Z”.
  • Чим більше ваш персонаж проходить місій і набирається досвіду в бою, тим більше заклинань вам буде доступно незабаром.

Завантажити гру Eternium ви можете на операційні системи iOS та Android абсолютно безкоштовно. Посилання на перевірені джерела перебувають під цим текстом.

Союзники та персонажі

Наставником та головним другом вашим у грі Eternium стане старий мудрець Аларіон. Він даватиме вам завдання, навчатиме вас мудрості та нових заклинань. Ви завжди можете з ним поговорити та запитати поради.

Також у місті доступні персонажі – коваль, торговець, власник таверни, ювелір, продавець креслень та заклинань. Більшість із них будуть доступні вам з 10 рівня.

Також у таверні ви можете наймати собі нових партнерів або обмінюватися на інших гравців.

Геймплей та графіка

Гра Eternium дуже яскрава, деталізована та захоплююча. Ви повністю занурюєтеся в цей світ битв. Геймплей простий і зрозумілий, приємно, що часто виходять оновлення до гри. Eternium доступна як офлайн, так і онлайн. Все залежить від того, які функції ви використовуєте. Але більшість працює і без підключення до інтернет-мережі.
Завантажити гру Eternium ви можете безкоштовно з офіційних джерел Play Market та App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange