Екстрена допомога при ДТП

Екстрена допомога при ДТП додаток, який допоможе вам легко і швидко підготуватися до навчання в автошколі та до іспитів теорії та практики.Про застосунок Екстрена допомога при ДТП

Про подібний додаток ми вже писали. Офіційні тести з ПДР України зібрали у собі всілякі тести та теоретичний матеріал для навчання в автошколі. А також Підручник з водіння автомобіля.

Розробники цього додатку випустили додаткові програми, але з більш вузькою спеціалізацією. Так і з’явилися програми “Підручник з керування автомобілем”, “Підручник з влаштування автомобіля” та “Медична допомога при ДТП”. А також за потреби є додатковий додаток “Ваш адвокат”, який спеціалізується на допомозі при ДТП та інших ситуаціях на дорогах.

Додаток Екстрена медична допомога при ДТП ви можете завантажити на операційні системи iOS та Android абсолютно безкоштовно. Посилання на завантаження внизу.

Функціонал додаток Екстрена допомога при ДТП

Всього в додатку представлено 10 важливих тем з різних напрямків. Починаючи від короткого відомості про анатомію та фізіологію людини до конкретних і точних інструкцій при наданні допомоги різних травм. Дуже великі та докладно описані теми допоможуть вам на всі 100 відсотків підготуватися до теоретичних та практичних занять в автошколі.

Основна фішка застосунку

Завдяки існуванню таких додатків вам не потрібно буде купувати та носити на кожен урок книги по кожному з напрямків. У вас все буде доступне лише на вашому смартфоні.

Додаток Екстрена медична допомога при ДТП ви можете скачати на операційні системи iOS та Android абсолютно безкоштовно. Посилання на завантаження внизу.

Тарифи

Додаток Екстрена допомога при ДТП є безкоштовною для скачування, але до деяких даних потрібен платний доступ.

  • Ви можете спробувати 3-денний безкоштовний період, в якому вам будуть точно надані всі можливості та дані програми. Після закінчення безкоштовного рядка з вашої картки буде знято плату у розмірі 39.99 грн. Це за 13.3 грн на місяць.
  • Погодьтеся, сума не велика, а особливо коли ви дізнаєтеся, що це сума абонплати не за 1 місяць, а за 3 місяці.
  • Річна передплата коштує 69.99 грн. Якщо розбити цю суму на 12 місяців, то виходить лише по 5.8 грн на місяць. Погодьтеся це дуже дешево.
  • Також є можливість купити передплату назавжди та закріпити її під ваш обліковий запис. Вартість такої передплати складає лише 99.99 грн.

Конкретно кажучи про додаток Екстрена допомога при ДТП рекомендуємо купити передплату назавжди, оскільки це буде дуже корисна підказка у разі ДТП різної складності. Вам тоді не обов’язково все заучувати, а досить просто швидко відкрити додаток з потрібною темою та виконувати описані інструкції.

Застосунок підтримує платіжні системи Google Pay, Apple Pay, а також картки Visa та MasterCard. Дуже вигідна пропозиція за дуже приємну ціну. Поспішайте.
Щоб скачати додаток Екстрена допомога при ДТП на ваш пристрій, перейдіть за посиланням нижче. Завантажуйте з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store вже зараз.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange