Сховище Proton Drive

Proton Drive пропонує безпечне та зручне хмарне сховище для користувачів, які турбуються про свою конфіденційність та безпеку в Інтернеті.Про додаток Proton Drive

Proton Drive — це безпечне хмарне сховище, яке надає ProtonMail, провайдер зашифрованої електронної пошти.

Сховище пропонує наскрізне шифрування, що означає, що ваші файли шифруються на вашому пристрої, перш ніж вони будуть завантажені в хмару, і тільки ви можете їх розшифрувати. Це гарантує, що ваші файли захищені від хакерів та іншого несанкціонованого доступу.

Безкоштовний доступ

Proton Drive спочатку після завантаження працює з безкоштовним тарифним планом, який включає 5 ГБ сховища. Пізніше за потреби ви можете підключити платну передплату, яка пропонує до 2 ТБ сховища. Мінімальна вартість платної підписки – 4 долари на місяць. З іншими тарифними планами ви можете ознайомитись у будь-якій програмі Proton.

Завантажити застосунок Proton Drive ви можете безкоштовно на будь-які пристрої ОС iOS або Android. Посилання на офіційні джерела знаходяться унизу під цим текстом.

Функціонал додатку Proton Drive

Безпека, унікальність та комфорт

  • Крім безпечного сховища Proton Drive дозволяє безпечно обмінюватися файлами з іншими користувачами Proton і спільно працювати над файлами в режимі реального часу.
  • Доступ до Proton Drive можна отримати з будь-якого пристрою з підключенням до Інтернету, а файли можна синхронізувати на всіх пристроях.
  • Легкий та швидкий доступ до файлів за лічені секунди.
  • Ще зручніше обмінюватись документами, фото чи відео матеріалами.
  • Синхронізація з системою Proton. Пошта, сховище, щоденник та багато інших продуктів, які будуть вам корисні.
  • Безпека понад усе. Вам не потрібно боятися, що з вашими файлами щось станеться. Це основний позитивний факт, який привернув до себе багато користувачів з усього світу.

Управління

  1. Елементи управління у Proton Drive досить прості та інтуїтивно зрозумілі. Користувачі можуть отримати доступ до Proton Drive через свій веб-браузер або мобільний додаток, а після входу в систему вони можуть завантажувати, завантажувати та керувати файлами за допомогою простого інтерфейсу перетягування.
  2. Навігація в додатку здійснюється за допомогою ряду вкладок, які дозволяють користувачам переміщатися між різними розділами диска, такими як файли, налаштування та загальні елементи.
  3. Користувачі також можуть обмінюватися файлами та папками з іншими, створюючи посилання для загального доступу, яке може бути захищене паролем або мати термін дії після закінчення певного періоду часу.

Завантажити застосунок Proton Drive ви можете безкоштовно з офіційних джерел App Store та Play Market за посиланням нижче. Завантаження доступне безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange