Chimeraland

«Chimeraland» – це нова гра в стилі MMO. Ви маєте досліджувати величезний світ, приручати диких тварин, збирати врожай та багато іншого. По суті це гра на виживання. Ви потрапите в доісторичний світ, наповнений різними міфічними істотами. Як довго ви зможете там протриматись?
Досліджуйте нові землі, адже у вашому розпорядженні понад 1000 квадратних метрів невідомості. Виберіть куточок, щоб побудувати свій будинок, а надалі розвинути його до великої бази. Встановити «Chimeraland» можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри «Chimeraland»

Створення персонажа

У грі є близько 18 різних рас персонажів. Як зауважили самі гравці, між різними расами немає якоїсь великої різниці з фізичного погляду. Відрізняються лише зовнішність та якісь характеристики, які ніяк не вплинуть на гру. Тому ви можете вибрати ту расу, яка вам просто сподобатися зовні.

Після вибору раси необхідно вибрати розмір, стать і вік персонажа. Чим менший вік героя, тим менший його розмір. Це може дати вам перевагу в майбутньому, адже чим менша мета, тим складніше її виявити.

Якщо хочете, можете зберегти дані про зовнішній вигляд. Надалі це дозволить створити свого персонажа за лічені секунди.

Фракції

Після того, як ви створили героя, вам потрібно вибрати його фракцію. Коротко кажучи, це місце, де ви вперше з’явитеся (народитеся, якщо так можна сказати). Всього у грі їх три:

  • Східна гора
  • Західна гора
  • Південна гора

Що ж щодо самого місця появи? Досвідчені гравці раджу уникати таких локацій як засніжені гори або пустеля. В принципі, це логічно, адже ви тільки починаєте грати, а вершина гори чи спекотний пісок не дуже добрі умови. Вам буде важко вижити в них, принаймні до того моменту, поки зрозумієте, що до чого.

Бажаєте спробувати свої сили? Можете встановити «Chimeraland»і почати грати в неї. А завантажити гру можна з офіційного джерела посилання під цим текстом.

Поради щодо гри

Досвідчені гравці рекомендують дуже уважно вибирати локацію для будівництва вашого будинку. Чому? Найімовірніше, будинок зможе послужити не лише притулком та безпечним місцем. Але ще й майстерні. У ньому ви зможете крафтити всі предмети необхідні для виживання.

Крім того, будинок можна оновлювати. Чим вищий його рівень, тим більше можливостей перед вами відкриється. Виконуйте різні завдання, щоб накопичити окуляри будівництва. Вони у свою чергу будуть використані для покращення будинку та відкриття нових предметів.

Зброя

Присутні у грі та різні види зброї. Вони діляться за видами, характеристиками, а також функціями. Наприклад, є зброя ближньої та далекої дії, різні види броні тощо.

Зверніть увагу на те, що практично кожен вид зброї має свої ефекти в бою. Тому рекомендуємо ознайомитися з ними, перш ніж вибирати і брати його до свого арсеналу.
Зберігайте ресурси, приручайте тварин. Дослідіть величезний світ, спробуйте вижити і при цьому встигнути виконати завдання. Все це можна зробити в одній грі. А щоб скачати «Chimeraland» з Play Market та App Store, просто клікніть по відповідній кнопці нижче.

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange