Candy Crush Soda Saga

 «Candy Crush Soda Saga» – це мобільна гра в жанрі головоломка. У ній вам доведеться з’єднувати різні солодощі, щоб у результаті набрати необхідну кількість балів або виконати поставлене завдання.
Гра славиться тим, що всі рівні у ній мають різну складність та своє особливе завдання. Тому грати буде цікаво як дітям, так і дорослим аматорам жанру.

Встановити гру  «Candy Crush Soda Saga» можна як на пристрої з операційною системою Android, так і для iOS.

Особливості гри «Candy Crush Soda Saga»

Геймплей

Гра не дуже відрізняється від своєї попередниці «Candy Crush Saga». У ній так само потрібно поєднувати мінімум три солодощі, щоб отримати певну комбінацію і вони зникли з поля.

А що буде, якщо поєднати більше трьох цукерок? У такому разі ви зможете отримати певне посилення. Воно допоможе вам швидше та простіше виконати поставлене завдання.

Різні рівні

Як ми вже писали вище, всі рівні гри мають свій рівень складності. Щоб ця частина гри відрізнялася від попередньої версії, розробники внесли деякі графічні зміни, а також зробили деякі рівні складнішими.

Тому можемо з упевненістю сказати, що пройти рівень з першого разу може й не повчитися. У такому разі ви витратите одне життя. Поповнити їх запас можна кількома способами.

Найпростіший і найшвидший, це просто придбати за ігрову валюту. Можна також отримати їх за перегляд реклами. Ну чи просто почекати, поки вони відновляться.

Як показує практика, що складніше гра, то цікавіше її проходити. І це насправді так. Якщо хочете в цьому переконатися, просто спробуйте скачати та грати «Candy Crush Soda Saga».

Графіка та музика

Досить яскрава та добре оптимізована графіка буквально занурює вас у приємну атмосферу гри. Відкривайте пляшки із содовою, рятуйте желейних ведмедиків із полону, і просто насолоджуйтесь різноманітністю фарб.

Більшість предметів на екрані будуть динамічні. Кожен рівень відрізняється від попереднього не лише завданням, а й розташуванням солодощів. Тому кожен рівень картинка перед вами змінюватиметься. Ймовірно, розробники так зробили, щоб гравцеві не набридло одноманітний вид ігрового поля.

Однією з головних переваг гри є те, що грати в неї можна навіть без підключення до мережі інтернет. Крім цього, «Candy Crush Soda Saga» досить мало важить, тому підійде і користувачам, у яких обмежена кількість вільної пам’яті на пристрої.
Хочете скачати  «Candy Crush Soda Saga» з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange