Candy Crush Saga

«Candy Crush Saga»– це мобільна гра в стилі три в ряд. У ній гравець має комбінувати цукерки, щоб очистити поле і отримати певну кількість балів. Гра дуже яскрава, динамічна і цікава, тому точно сподобається гравцям різного віку.

Вся гра поділена на рівні. Кожен із них відрізняється графікою та рівнем складності. За логікою, що вищий рівень, то складніше перед гравцем завдання. Кількість ходів обмежена, тому можливо рівень не вдасться пройти з першого разу.

Встановити гру «Candy Crush Saga» можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри «Candy Crush Saga»

Геймплей

Тут усе досить просто. Гравцю потрібно скласти щонайменше три цукерки в один ряд, щоб їх знищити. Спробуйте з’єднати більше трьох цукерок, щоб отримати певну комбінацію та бустер. Продумуйте свої ходи, щоб отримувати бустери і комфортніше проходити складні рівні.

Різні типи рівнів

Щоб було цікавіше, всі рівні у грі «Candy Crush Saga» розділені на певні типи. Залежно від цього, перед гравцем щоразу стоять нові завдання. Десь необхідно розчистити поле від липкого желе. Іноді потрібно зібрати певну кількість тих чи інших цукерок. Може знадобитися опустити якийсь інгредієнт (або навіть кілька) в самий низ ігрового поля.

Ну або класичний тип, де потрібно просто набрати задану кількість балів. Начебто нічого складного, але якщо врахувати, що ходи гравця обмежені, то стає зрозуміло – гра набагато складніша, ніж може здатися на перший погляд.

Впевнені у своїх силах? Тоді можете скачати «Candy Crush Saga» на свій смартфон і спробувати пройти головоломку вже зараз!

Чим далі тим важче?

Саме так і є. Чим вищий ваш рівень, тим складніші і, здавалося б, нездійсненні завдання перед вами стоять. Розробники вирішили виділяти особливо складні рівні деякі значками або кольором. Це надасть можливість гравцеві підготуватися. Наприклад, назбирати монеток, щоб згодом купити якийсь бустер, або ж відновити життя.

У чому полягає складність таких рівнів? Як правило, тоді на ігровому полі з’являється величезна кількість різного “Сміття” та завалів, які заважають вам нормально виконати поставлене завдання.

Інші особливості

«Candy Crush Saga» вийшла на ігровий ринок досить давно. Саме тому вона відмінно оптимізована, а з кожним оновленням в ній ставало все менше всяких багів. Музика та різні звуки приємно доповнюють барвисту графіку та повністю затягують вас у гру.

Що ж щодо платного контенту? Безперечно, він присутній. Проте гра дозволяє заробляти внутрішньо ігрову валюту без жодних проблем. Тому, грати в «Candy Crush Saga» можна без доната.

Ще один важливий плюс, це те, що грати в цю головоломку можна навіть без підключення до Інтернету. Це робить гру незамінним помічником під час відключення світла або довгої подорожі.

Хочете скачати гру «Candy Crush Saga» з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді можете просто натиснути на потрібну кнопку нижче!

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange