Budge GameTime

Budge GameTime – це збірка міні-ігор, де ви можете грати у всі або вибрати для себе улюблені і розвиватися в них.Про гру Budge GameTime

Гра GameTime від розробників Budge спрямована на дітей віком до 10 років. Ігри можуть бути корисними. Наприклад, у GameTime зібрано близько 2 різних ігор для розвитку креативності та моторики дитини, більшість ігор спрямовані на логіку та мислення. Корисні та барвисті ігри – дуже гарний варіант для дітей.

Завантажити гру ви можете абсолютно безкоштовно на ОС Android та iOS. Великим плюсом є те, що в грі немає рекламних роликів, ні внутрішніх покупок. Посилання на завантаження внизу під цим текстом.

Батьківський контроль

Ви, як батько, можете встановити обмеження часу на якусь певну гру або на все відразу. Це зроблено, щоб дитина не грала дуже багато і навчилася розділяти час для ігор та інших справ.

Функціонал гри GameTime

GameTime буде цікава не лише дітям, а й їхнім батькам. Бо у збірнику є ігри, які навіть дорослі не з першого разу можуть пройти. Пройдемо по основним іграм та їх персонажам.

Бургер

У цій міні-грі вам потрібно ловити на сковорідку інгредієнти для бургера. І потім потрібно підкинути цей продукт так, щоб він підлетів і впав прямо на тацю офіціанта. Чесно кажучи, ця гра із зірочкою, тому що навіть дорослим досить складно це зробити.

Маршмеллоу

Весела, яскрава та легка гра, де потрібно в вежу з маршмеллоу кидати ще маршмеллоу певного кольору. Ви можете обертати вежу, як вам зручно, щоб потрапити потрібним кольором. І якщо вам пощастить, то ви натрапите на “Супер Маршмеллоу” і зможете повністю розвалити вежу.

Пофарбувати фігури

Ця гра добре підійде діткам до 5-6 років. Тут необхідно вибрати колір і в обмежену кількість ходів пофарбувати всю фігуру в один колір. Досить легка, барвиста гра на розвиток та логіку.

Завантажити гру GameTime ви можете з офіційних джерел App Store та Play Market за посиланням під цим текстом.

Натисніть на трубу

Керуючи кільцем, ви повинні збивати з труби кристали. Але потрібно бути уважним, тому що розміри труб відрізняються і при ударі кільце ламається.

Листоноша

Вам потрібно керувати листоношою, яка їде велосипедом і дуже поспішає. Допоможіть йому встигнути роздати всю пошту вчасно та доїхати без перешкод.

Пінгвін-шпигун

Для фанатів та любителів Angry Birds є гра, в якій головний герой Пінгвін. Йому потрібно допомогти пройти всі лазерні указки непомітно. Для цього потрібно підлаштовувати його під розміри проходу між лазерами.

Загалом у збірнику ще дуже багато різних ігор на розвиток, креативність, логіку та уважність. Для дітей ця збірка – ідеальний варіант поєднання навчання та гри.
Щоб скачати ігри GameTime з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store, перейдіть за посиланням нижче. Нагадуємо, що гра доступна для завантаження безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange