Bubble Witch 3 Saga

Bubble Witch 3 Saga – це гра-головоломка. Основне завдання стріляти кульками в комбінації кульок на ігровому полі так, щоб якнайбільше луснути бульбашок за один раз. Комбінації бульбашок одного кольору може бути від 3 і більше.Про гру Bubble Witch 3 Saga

Цікава гра, де ви повинні проходити рівні, стріляючи кольоровими кулями (або як ще називають бульбашками) по скупченню різнокольорових куль на ігровому полі.

Геймплей

Управління у грі дуже просте. Вам потрібно просто вибрати траєкторію кулі, яка стрілятиме в основний склад бульбашок. Чим більша комбінація бульбашок, тим швидше ви пройдете рівень та отримаєте свою нагороду.

Приємним бонусом є те, що ви можете ще до стрілки вибрати колір потрібний вам. Тобто ви на панелі, де розташовані кулі для стріляння, можете поміняти місцями кольори куль. Таким чином ви зможете вдало проходити рівні.

Bubble Witch 3 Saga можна завантажити на операційні системи Android та iOS. Використовуйте для скачування лише перевірені та офіційні джерела. Такі як Play Market чи App Store. Посилання для завантаження знаходиться внизу під цим текстом.

Функціонал гри Bubble Witch 3 Saga

Тематична гра

Кожна гра має свою тематику і свій стиль. У Bubble Witch 3 Saga – це відьми та чаклунства. Приємно грати, коли ви знаходитесь наче в казці, де ви в ролі відьми, а ваш помічник це кіт. Весь дизайн гри підтримує цю тематику. Персонажі – відьми, ігрове поле – чарівний світ.

Бустери та бонуси

Як і у багатьох подібних ігор, є допоміжні елементи гри. Такі як бустери або бонусний час. Вони допомагають гравцеві виграти складний рівень або отримати додаткові очки. Так і в Bubble Witch 3 Saga ви можете використовувати бустери, які гра вам даватиме безкоштовно за проходження гри поступово.

Наприклад, додатковий постріл чи бустер-бомба. Бомба рознесе частину куль на ігровому полі, що допоможе вам швидше та ефективніше пройти рівень. А додатковий постріл дасть вам можливість вибити конкретну комбінацію чи кулю.

Для завантаження гри Bubble Witch 3 Saga перейдіть за посиланням нижче.

Переваги гри Bubble Witch 3 Saga

  • Зростаюча складність. Погодьтеся, що грати в гру з однотипними рівнями швидко набридає. Тому творці гри ускладнили завдання і з кожним рівнем гра ставатиме складніше і цікавіше.
  • Розрахований на багато користувачів режим. У Bubble Witch 3 Saga є чудова можливість позмагатися з іншими гравцями. Для цього вам необхідно перейти в розділ “Батлі” і вибрати собі суперника приблизно з вашим рівнем. Вигравши в даному розділі ви отримаєте додаткові очки та монети. Важливо, що цей розділ доступний лише при підключенні до Інтернету.
  • Гра доступна для завантаження безкоштовно, але дає можливість робити покупки всередині гри. Це можуть бути бустери, додаткові можливості або відключення рекламних роликів. Bubble Witch 3 Saga підтримує платіжні системи Apple Pay та Google Pay.

Завантажити гру Bubble Witch 3 Saga з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store ви можете прямо зараз за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange