Гра Кульки Bubble Shooter Pop

Гра Кульки Bubble Shooter Pop це класична гра-стрілялка, де вам потрібно буде з’єднувати кульки однакового кольору для їх знищення.Про гру Гра Кульки Bubble Shooter Pop

Яскрава, барвиста, деталізована гра де основним завданням буде луснути якнайбільше бульбашок і якнайбільше зібрати комбінацій.

Суть гри проста – вам потрібно стріляти кольоровою бульбашкою в полі, де велика кількість різнокольорових кульок. Для того, щоб їх лопнути, потрібно зібрати комбінацію не менше ніж 3 кульки (можна і більше). Кількість ходів у кожному рівні обмежена.

Приємним бонусом є те, що ви можете міняти кулі місцями, якщо вам потрібний інший колір. Наприклад: ви можете необмежену кількість разів міняти місцями кулі, які знаходяться у панелі. У панелі знаходяться кулі, якими ви можете стріляти по решті куль.

Гра Кульки Bubble Shooter Pop доступна для скачування на будь-які ОС, наприклад: iOS або Android. Завантажити гру ви можете безкоштовно з офіційних джерел Play Market та App Store за посиланням унизу.

Функціонал гри Кульки Bubble Shooter Pop

Геймплей

Класичний геймплей для ігор-стрілялок. Гравці ціляться у скупчення кульок одного кольору, і потрапляючи лопає їх. Як вже згадувалося вище, у вас є можливість міняти місцями пропоновані кольорові кулі. А також ви можете рикошетити, якщо безпосередньо куля не потрапить у потрібне скупчення. Для цього вам потрібно лише направити кулю на стінку ліворуч або праворуч і далі за допомогою орієнтиру цілитися.

Бустери та бонуси

У грі є багато бустерів, таких як наприклад бомби або додаткові постріли. Завдяки бустерам ви зможете ефективніше і швидше проходити рівні.

Зростаюча складність. У грі кожен рівень складніший за попередній, так цікавіше грати і досвідченим гравцям та новачкам. Гра Кульки Bubble Shooter Pop доступна для скачування на будь-які ОС, наприклад: iOS або Android. Завантажити гру ви можете безкоштовно з офіційних джерел Play Market та App Store за посиланням унизу.

Графіка

Яскрава і яскрава графіка відрізняється від інших подібних ігор. Плавні анімації привертають увагу не лише дітей, а й дорослих до гри Кульки Bubble Shooter Pop.

Гра доступна для завантаження абсолютно безкоштовно, але ви можете робити покупки всередині гри. Наприклад, ви можете придбати більше бустерів або віртуальні монети для покупок у грі. Гра підтримує платіжні системи Google Pay та Apple Pay.
ви можете прямо зараз з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange