Blitz: Rise of Heroes

«Blitz: Rise of Heroes» – это мобильная игра в стиле RPG. Вам предстоит выйти на арену и собрать свой собственный отряд героев, которые смогут уничтожать всех враго
“Blitz: Rise of Heroes” – це мобільна гра в стилі RPG. Ви маєте вийти на арену і зібрати свій власний загін героїв, які зможуть знищувати всіх ворогів на вашому шляху.

Відмінність цієї гри від конкурентів, це наявність як автоматичних, і самостійних дій. Ви можете вибрати, який режим битви для вас є більш цікавим та зручним. Змінити свій вибір можна будь-якої миті.

Встановити гру “Blitz: Rise of Heroes” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри “Blitz: Rise of Heroes”

Станьте захисником

Сюжет гри побудований на тому, що вам доведеться захищати країну за назвою Астерія. А все тому, що шанувальники ідола Сайроса вирішили його воскресити та знищити весь світ. Як знаємо, такі “геніальні” плани рідко закінчуються чимось хорошим. І цього разу витівка виявилася не найкращою.

Ваше завдання зібрати команду з найсильніших і сміливих героїв, які здатні зупинити армагедон. Впевнені, що впораєтеся? Тоді рекомендуємо завантажити “Blitz: Rise of Heroes” та перевірити свої сили.

Система покращень

Щоб гравцям було цікавіше, розробники запровадили систему покращень для героїв. Всього в грі налічується трохи більше 40 юнітів, що прокачуються. Вони відрізняються не лише своїм зовнішнім виглядом, а й характеристиками, зброєю та спеціальними навичками.

До речі, якщо ви розвиватимете навички, то ваш герой стане набагато сильнішим. Окрім навичок, ви можете покращувати зброю. Отримати її можна кількома способами. Наприклад, можна забрати зброю у знищеного ворога, витягнути з скрині або купити її у місцевого коваля.

Персонажі

Ви вже знаєте, що у грі можете отримати та прокачати понад 40 різних героїв. Вам потрібно сформувати загін, у якому перебуватиме всього 6 персонажів. При підборі звертайте увагу на взаємодію між собою, які персонажі можуть прикривати один одного. Спорядьте їх необхідною зброєю і обладунками, а потім відправте вивчати навколишній світ і боротися з ворогами.

До речі про навколишній світ. Гравцю належить вивчити та пройти близько 14 ігрових локацій. Виконуйте завдання, щоб перейти у новий світ. А хороша та якісно промальована графіка допоможуть вам з головою поринути у загадковий фентезі-світ “Blitz: Rise of Heroes”.
Хочете добре провести час? Тоді рекомендуємо скачати гру “Blitz: Rise of Heroes” з офіційного джерела App Store або Play Market? Просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange