Битва за трон

“Битва за трон” – це мобільна гра у жанрі ММО. Хоч і вийшла ще у далекому 2014 році, проте досі не втратила своєї популярності і досі збирає нових гравців по всьому світу.
Досліджуйте величезний світ, розвивайте свої території та боріться з ворогами у фентезі-світі. Захищайте землі від ворожих набігів, щоб залишатися в топі і досягти успіху. Для цього, ви можете завантажити “Битва за трон” на мобільні пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Відмінності гри “Битва за трон” від конкурентів

Сюжет

Перше, на що всі ми звертаємо увагу при виборі гри, це, звичайно ж, сюжет. Особливість у тому, що його як такого у грі немає. Тут кожна дія гравців впливає на лінію розвитку подій загалом. А перед користувачами лежить одне, непросте завдання.

Вам належить відбудувати свій, власний та унікальний замок. Виберіть на початку гри одну з представлених фракцій, вивчіть її особливості та вирушайте завойовувати почесне місце серед інших гравців.

Геймплей

Отже, ви знаходитесь в унікальному фентезі-світі. З чого варто почати, і що в принципі належить робити? Давайте розберемося.

Щоб будувати своє королівство, вам потрібно не лише керувати замком. Наприклад, задля забезпечення королівства, необхідні деякі ресурси. Звідки їх брати? Є кілька варіантів:

  • Найпростіший, це виконувати різні завдання та місії. Виконали та отримали запропонований ресурс.
  • Шахти та виробництва знадобляться для добування певних ресурсів. Будуйте шахти на своїй території, щоб отримати таке цінне золото, метал, деревину або камінь. Або ж побудуйте виробництва (лісопилку, каменоломню і т.д.)

І це не всі способи. Але про все по порядку.

Також кожен гравець повинен стежити за порядком у його армії. Тренуйте воїнів, щоб вони могли захистити землю під час ворожого набігу, або самі вирушайте на завоювання нових територій. Це, до речі, ще один варіант отримання ресурсів.

Цікаво? Ще б! Тому рекомендуємо вже зараз безкоштовно встановити гру “Битва за трон” на свій пристрій.

Взаємодія з гравцями

Оскільки гра розрахована на онлайн формат, ви будете взаємодіяти з гравцями з усього світу. Так, наприклад, можна брати участь у PvP-битвах.

А якщо ж хочете мирнішої гри, то можете створити свій власний або вступити до вже існуючого альянсу. Перебуваючи в ньому, ви можете обмінюватися з іншими гравцями ресурсами, проводити спільні операції із захоплення або захисту земель. І навіть спілкуватись в окремому чаті, щоб розподілити обов’язки.

Як бачите, грати можна і поодинці, і в об’єднаннях. Який шлях вибрати, вирішувати саме вам.

Торгова система

Це ще один спосіб отримання ресурсів, про який варто розповісти трохи докладніше. Як було написано вище, обмінюватися ресурсами можна зі своїми соклановцями. Але що робити, коли за ресурс потрібно одержати безпосередньо оплату?

У такому разі, ви можете продавати його в спеціальному місці. Перегляньте вартість в інших гравців і призначте свою ціну. Якщо потрібно, можете самі придбати необхідний предмет.

Також, на ринку є деякі неігрові персонажі. Взаємодіяти, щоб дізнатися про їхню пропозицію.

Як бачите, дана стратегія в режимі реального часу приховує безліч цікавих моментів. Чітка графіка, плавні анімації та тематичний музичний супровід точно зможуть занурити вас в атмосферу Едергана.
Виконуйте щоденні завдання, проходьте тематичні події та змагайтесь у рейтинговій таблиці за своє право перебувати на троні. А щоб залишатися в курсі останніх новин та почати грати, рекомендуємо скачати гру “Битва за трон” із Play Market або App Store. Просто клацніть по кнопці, щоб перейти до вибраного маркету.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange