Best Fiends – загадки 3 в ряд

Best Fiends – загадки 3 у ряд гра з цікавим сюжетом, головоломками та історією.
Best Fiends – це жуки та бджоли, які захищають свій будинок від слимаків, але їм потрібна ваша допомога. Різні милі істоти борються за збереження та порятунок свого містечка, на яке нахабно намагаються нападати слимаки та інші шкідливі персонажі.

Про гру Best Fiends – загадки 3 в ряд

Геймплей

 • Вам, як гравцеві, потрібно буде зіставляти різні фігурки на ігровому полі та просуватися рівнями.
 • Best Fiends трохи відрізняється від звичних нам ігор жанру “Три в ряд“. Тут ви можете збирати фігурки не тільки по горизонталі та вертикалі, а також по діагоналі. Це дуже зручно, тому що ви можете набагато більше зібрати фігур за один хід.
 • У кожному рівні у вас буде завдання зібрати певну кількість фігур і перемогти певну кількість слимаків. Обмежень часу під час проходження немає, а кількість ходів іноді обмежується.

Завантажити гру Best Fiends – загадки 3 в ряд ви можете на пристрої на базі Android або iOS з офіційних джерел, перейшовши за посиланням внизу цього тексту. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Функціонал гри Best Fiends – загадки 3 до ряду

Best Fiends отримала позитивні відгуки гравців, багато хто хвалять захоплюючий ігровий процес, симпатичних персонажів та захоплюючий сюжет.

Гра має середній рейтинг 4,8 зірки з 5 у магазині Google Play, її завантажили понад 10 мільйонів разів. Багато гравців також відзначили, що гра — чудовий спосіб скоротити час і розслабитися, водночас надаючи веселі та складні головоломки.

Бустери та бонуси

Ще однією відмінністю від схожих ігор у жанрі “Три в ряд” те, що в Best Fiends ви отримуватимете персонажів по ходу гри і ви зможете їх прокачувати. За кожен успішний раунд ви отримуватимете 3 ключі та відкриватимете ними скрині зі спеціальною енергією для ваших комах.

Кожен бустер відноситься до кожного персонажа – комахи і фігури на ігровому полі.

Усього їх 5 видів:

 1. Листя і жук зеленого кольору. Бустер – вибух ряду вертикально.
 2. Квітка та бджола жовтого кольору. Бустер змінює фігурки навколо себе на жовту квітку.
 3. Грибочок і жук фіолетового кольору.
 4. Полуниця і жук червоного кольору.
 5. Краплі води і жук блакитного кольору.

Бустери та комахи відкриваються поступово, тому ви не зможете відразу всіх побачити та прокачати.

Прокачування здійснюється в меню з малюнком жука. Вибравши комаху, яку хочете прокачати, просто натисніть на жучка і рівень підвищиться автоматично.

Завантажити гру Best Fiends – загадки 3 в ряд ви можете на пристрої на базі Android або iOS з офіційних джерел, перейшовши за посиланням внизу цього тексту. Гра доступна для завантаження безкоштовно.

Сюжет та оновлення

 • Оновлення в грі відбуваються автоматично та досить часто, тому виправлення помилок (якщо вони з’явилися) відбувається дуже швидко.
 • Сюжет гри просувається цікаво та активно. Поступово змінюватимуться локації, додаватимуться нові персонажі-комахи та складніші за головоломки.
 • Також є можливість авторизуватися в грі за допомогою Google облікового запису або Facebook. Тоді ви матимете можливість спілкуватися з іншими гравцями та стежити за рейтинговою таблицею.

Завантажити гру Best Fiends – загадки 3 в ряд рекомендуємо з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store за посиланням нижче. Гра доступна для завантаження абсолютно безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange