Arena of Valor

Arena of Valor – гра в жанрі MOBA, в який ви будете боротися з союзниками пліч-о-пліч. Захистіть свої вежі та знищіть вежі ворогів.Про гру Arena of Valor

Розрахована на багато користувачів гра Arena of Valor, в якій вам необхідно боротися зі своєю командою проти ворогів і захоплювати їх вежі. Яскрава та круто анімована гра точно не залишить байдужого шанувальників даного жанру. У цій грі є все, зручний і захоплюючий геймплей, чудова картинка та цікавий сюжет.

Завантажити гру Arena of Valor ви можете на пристрої з ОС Android та iOS. Посилання на офіційні джерела під текстом.

Геймплей

  • У грі Arena of Valor різноманітний та захоплюючий геймплей. Багато гравців хвалять продуманість до деталей, приємний інтерфейс та цікавий сюжет.
  • Ви перебуваєте в команді з 5 осіб. У кожного персонажа унікальні здібності та трюки.
  • Представлені воїни, стрілки, маги та лучники. Також з боку супротивника можуть бути монстри, за перемогу над ними ви отримуєте бонуси та додаткові очки.

Функціонал гри Arena of Valor

Управління

Усім нам звичне та зручне управління – джойстик. Це універсальне управління у багатьох іграх.

  • Джойстик відповідає за пересування та керування персонажем. Повороти, стрибки та біг. Джойстик знаходиться у нижньому лівому кутку екрана.
  • Зброя. А точніше, його використання. Знаходиться вся зброя у правому нижньому кутку. Якщо ви стрілець, то у вас основна іконка буде більшою, а під нею будуть додаткові атаки, яким потрібна енергія для перезаряджання.
  • Під час битви у вас зліва будуть з’являтися додаткові бустери для битви. Вибираючи їх, ви підвищуєте рівень свого удару, і можете відновлювати собі сили під час бою.
  • Ви можете оглянути місцевість. Для цього просто проведіть пальцем по екрану і ви зможете оглянути дальність супротивників та їхнє розташування. Це допоможе вам краще підготувати стратегію нападу.

Завантажити гру Arena of Valor ви можете на пристрої з ОС Android та iOS. Посилання на офіційні джерела під текстом.

Онлайн гра

Ви можете податися на поєдинок. Для цього спочатку потрібно зібрати команду, яка збирається із серверів. Далі команди обирають собі персонажів та вирушають у бій. Ви можете прямо в онлайн режимі спілкуватися з командою та вирішувати ігрові моменти. Спілкування відбувається за допомогою голосового контакту, тобто ви просто в мікрофон кажете та інші гравці вас чують.

За бажанням ви можете відключити мікрофон і звук у грі, щоб нікого не чути.

У грі немає рекламних роликів та інших банерів. Гра працює лише з підключенням до Інтернету.
Завантажити гру Arena of Valor ви можете з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store за посиланням нижче. Гра доступна для завантаження абсолютно безкоштовно.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange