Apex Legends Mobile

“Apex Legends Mobile” – це мобільна версія популярної гри “Apex Legends”. Доволі багато розробників комп’ютерних ігор згодом випускають мобільні версії. Ця гра не стала винятком. Тому зустрічайте, що королівська битва тепер доступна і на маленьких екранах.
Як зазначають гравці, ця версія практично не відрізняється від комп’ютерної. Ті самі персонажі, ті ж завдання і той самий сюжет гри. Щось усунули, а щось навпаки додали. Тому цей шутер точно зможе вас підкорити.

Встановити гру “Apex Legends Mobile” ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android так і на iOS.

Особливості гри “Apex Legends Mobile”

Суть гри

Як і в комп’ютерній версії, так і в мобільній, суть залишається та сама. Є кілька команд, у кожній з яких по три людини. Ви вистрибуєте з літака на ігрову локацію. Вона являє собою таке собі коло, що звужується. Вам необхідно обшукати околиці разом зі своєю командою, знищити супротивників і при цьому бажано залишитися живими.

Управління

Все досить просто. На екрані будуть розташовані кнопки для виконання будь-яких дій. Серед них ви побачите:

  • Приціл
  • Стрільба
  • Стрибок
  • Підкат
  • Перезарядження

І деякы інші. Для вашої зручності схему розташування цих кнопок можна змінювати. До речі, якщо гравцеві досить складно прицілюватися, ви можете увімкнути гіроскоп. Зробити це можна у налаштуваннях. З ним ви точно зможете потрапити до мети. Спробуйте вже зараз, адже скачати гру «Apex Legends Mobile» можна безкоштовно, за посиланням під описом.

Нововведення

Як ми вже писали вище, у цій версії є деякі нововведення. Наприклад, є деякі дуже круті і корисні функції. Наприклад, слабкі гравці можуть підключити функцію візуальних підказок. Після цього, ви завжди зможете дізнатися, де знаходиться суперник і вчасно зреагувати.

Ще одна дуже прикольна фішка – у мобільній версії гри з’явився автопідбір предметів. Наприклад, ви побачили як загинув персонаж, і поруч із ним випала скринька з його предметами. Просто провзаємодійте з ящиком, щоб всі обважування які підходять до вашої зброї прикріпилися до вас. Якщо ця функція не сподобається гравцеві, її можна вимкнути навіть не переходячи в налаштування гри.

Можливість прокачування

Ця ще одна особливість, яка розрізняє версію гри. У мобільній, ви можете прокачувати своїх персонажів. Чим довше і більше ви граєте одним героєм, тим вищою стає його майстерність. Крім майстерності ви отримаєте очки (бали). Витратити їх можна також на покращення персонажа.
Загалом гра гра вийшла дуже цікава і добре зроблена. Якщо ви любите даний жанр і такий стиль гри, то “Apex Legends Mobile” ідеально вам підійде. Завантажити “Apex Legends Mobile” можна з офіційного джерела App Store або Play Market. Просто натисніть на відповідну кнопку нижче!

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange