Angry Birds Transformers

Angry Birds Transformers – поєднання двох популярних історій в одну. Вбивайте свиней із силою трансформера та звільняйте землю.Про гру Angry Birds Transformers

Одна із серій про пташок Angry Birds, де поєднали дві легендарні епохи пташок та роботів.

Основні герої – всім відомі птахи у костюмах трансформером. Тепер Angry Birds необхідно бороти не стріляючи з рогатки у свиней, а пробігаючи по набережній стріляти у свиней з лазера, пістолета чи навіть автомата.

Геймплей

Дуже приємний та веселий геймплей, які сподобається багатьом. Під час проходження рівня птах біжить сам і вам не потрібно координувати його напрямок. Все, що потрібно від вас, це цілиться в злих свиней і стріляти в них різною зброєю.

Завантажити гру Angry Birds Transformers ви можете на операційні системи iOS та Android з офіційних джерел за посиланням внизу цього тексту.

Функціонал гри Angry Birds Transformers

Управління

  • Як згадувалося раніше, вам доведеться тільки коригувати вогонь та атаки на злих супротивників, а пересуваються головні герої автоматично прямо набережною.
  • У грі присутні бустери у вигляді динамітів та комбо ударів.
  • Звертайте увагу на блоки, з яких будують укриття свині. Бетонні блоки не вдасться розбити зі звичайної зброї. А ось блоки з дерева або льоду дуже легко розбиваються, і всі свині падають у воду.
  • Проходячи місії ви зароблятимете не лише монети, а й кількість знищених ворогів. Ця сума допоможе вам розблокувати інших персонажів.
  • Кожен персонаж-пташка мають унікальні здібності. Один може дуже швидко бігати, інший розбивати бетонні плити. А також ви можете всіх своїх персонажів прокачувати та покращувати, що дозволить вам швидше та краще справлятися із завданнями.

Завантажити гру Angry Birds Transformers ви можете на операційні системи iOS та Android з офіційних джерел за посиланням внизу цього тексту.

Фішка гри

  • Крутою особливістю є те, що відомі нам персонажі з Angry Birds названі іменами Трансформерів. Це дуже прикольна фішка поєднання двох історій. Наприклад, червоного птаха звуть Оптімус Прайм, а жовтого — Бамблбі.
  • А також після першого прокачування ваших героєм вони можуть перетворюватися на машину і проїхати швидше за перешкоди, які можуть перешкодити їм.

У грі немає рекламних роликів, але якщо ви хочете повний пакет всіх функцій у грі, то ви можете купити платну версію гри. Гра підтримує всі платіжні системи, такі як Apple Pay та Google Pay.

Графіка

Яскрава та деталізована графіка точно зачарує вас, все дуже продумано та зручно. Красива картинка з чудовим геймплеєм, що ще потрібно в Angry Birds Transformers?

Але варто попередити, що завдяки гарній графіці на високому рівні гра також досить важка для деяких мобільних пристроїв. Можливо, що під час проходження картинка трохи гальмуватиме.
Завантажити гру Angry Birds Transformers безкоштовно ви можете з офіційних та перевірених джерел Play Market та App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange