Angry Birds Dream Blast

“Angry Birds Dream Blast” – це мобільна головоломка з мультивсесвіту Angry Birds. У ній вам належить разом зі своїми улюбленими персонажами виконувати деякі завдання, знищувати кульки тощо.
Безліч позитивних відгуків і високий рейтинг на офіційних джерелах підтверджують те, що гра справді крута. Хоч вона і вийшла ще у 2019 році, проте досі збирає величезну кількість нових шанувальників. Різні події, оновлення та цікавий сюжет виділяють її серед конкурентів.

До речі, встановити Angry Birds Dream Blast можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри «Angry Birds Dream Blast»

Геймплей

Для того, щоб пройти рівень, вам необхідно виконати якесь завдання. Наприклад, може знадобитися врятувати пташенят з полону, знищити злісних свиней або знищити спеціально створені блоки. Звучить досить стандартно та просто. Але насправді, це складніше, ніж може здатися на перший погляд.

Дуже ускладнює завдання те, що ходи гравця обмежені. Якщо ви не встигли впоратися із завданням до останнього ходу, то втратите одне життя. Мало того доведеться проходити рівень наново. Загалом у вашому розпорядженні п’ять життів. Якщо всі вони закінчаться, доведеться зачекати деякий час, доки вони відновляться.

Лопайте кульки

Зібравши кілька кульок одного кольору, ви зможете їх луснути. Але якщо думаєте, що на їхньому місці залишається порожнеча, то поспішаємо вам повідомити: їхнє місце займуть нові. Зверніть увагу на те, що чим більше кульок одного кольору вам вдасться луснути, тим краще. Чому?

Наприклад, якщо ви лусніть більше чотирьох кульок за раз, то отримаєте якесь посилення. Воно допоможе вам швидше виконати поставлене завдання. А що буде, якщо зібрати кілька таких посилень? Спробуйте зараз. А скачати гру «Angry Birds Dream Blast» ви можете за посиланням під цим текстом.

Противники

Щоб було цікавіше і водночас важче грати, розробники додали супротивників. Наприклад, це можуть бути замки-свині. Вони триматимуть ланцюги, щоб кульки не падали вниз. Але поспішаємо вас порадувати, через якийсь час ви можете їх знищити

А от свині-печива можуть бути завданням для проходження рівня. Чому так? Вони мають досить високу міцність, тому зробити це буде досить складно.

І третій вид, найнебезпечніший. Це свині-дзвіночки. Знищити їх неможливо. Що вони роблять, дізнатися ви зможете безпосередньо під час гри “Angry Birds Dream Blast”.

Ігрова валюта

Ігровий монетою є золото. За нього ви можете придбати бустери, додаткові життя, а також ходи. Заробити золото можна, виконуючи завдання, отримуючи нагороди за щоденний вхід, а також зі скринь.

Тому, як бачите, можна грати абсолютно безкоштовно. Але деякі предмети ви можете придбати за реальні гроші.
Бажаєте встановити “Angry Birds Dream Blast” з офіційного джерела App Store або Play Market? Тоді просто натисніть на потрібну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange