Albion Online

“Albion Online” – це мобільна гра в жанрі ММО. У ній користувач може без проблем досліджувати навколишній світ, боротися та торгувати предметами з іншими гравцями. Унікальність гри полягає в тому, що практично всі предмети, що присутні в ній, створюються безпосередньо самими гравцями.
Впевнені, що зможете розвинути та захистити свою територію? Тоді пропонуємо вам встановити “Albion Online” на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Відмінності “Albion Online” від конкурентів

Нестандартна система економіки

Як ми вже писали вище, гравці самі можуть крафтити практично всі предмети, які перебувають у грі. Відповідно, це призводить до деяких наслідків.

Гравець збирає певні ресурси та створює з них необхідний предмет. Він може скористатися ним самостійно або віднести його на ринок. На цій локації будь-хто може продавати, так і купувати потрібні предмети. Але оскільки гравці самі встановлюють ціни на предмети, це дуже впливає на розвиток економіки держави та всього світу загалом.

Елементи PVP

Як стверджують розробники, гра пропонує користувачам повністю відкритий світ. Що це означає?

Щонайменше те, що гравці можуть воювати за території. Наприклад, вам обов’язково доведеться захищати свою землю, адже ця територія може дуже сподобатися сусідові. А оскільки у грі є можливість боротися у відкритих боях, ви легко можете втратити те, що так довго зводили.

Крім цього, є певні PVP-території, де ви можете поборотися з сусідами за ресурси або видобуток.

Це робить гру ще більш живою та насиченою. Спробуйте пограти та утримати свою територію. А скачати “Albion Online” для цього ви можете абсолютно безкоштовно.

Можливість створення гільдії

Виживати на самоті досить важко, як свідчить практика. Відповідно, набагато простіше створювати кооперативи. Тому кожен гравець може вступити в гільдію. Переваги гільдій у тому, що кожен гравець відповідає один за одного. Тому, як ви боротиметеся за сокланівців, так і вони боротимуться за вас.

Також, гільдією набагато простіше здійснювати набіги на чужу територію та завойовувати цю землю. Або ж домовлятися про перемир’я та співпрацювати з іншими гільдіями. Крім того, ви можете встановлювати податки і навіть збирати ренту. Це також дуже впливає на економічний напрямок у грі.

Жодних обмежень

Як кажуть інші гравці, у “Albion Online” ви не зустрінете жодної системи класів. Це означає, кожен гравець може створювати повністю унікальних персонажів. Комбінуйте різні види броні та зброї, прокачуйте різні вміння.

Це дає можливість самовиражатися і робити гру різноманітнішою. Відповідно, виділяє її серед конкурентів. Разом з яскравою та дуже чіткою графікою та анімаціями ви однозначно перенесетеся у всесвіт “Albion Online”. А музичний супровід лише цьому сприятиме.
Бажаєте встановити “Albion Online” з офіційного джерела App Store чи Play Market? Тоді просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange