Adobe Digital Editions

Digital Editions – це безкоштовний мобільний додаток від компанії Adobe для роботи з книгами та різними електронними публікаціями.Про додаток Digital Editions

Діджитал Едішинс підтримує формати EPUB 3 та PDF, що забезпечує можливість читати книги та документи прямо з вашого пристрою. Користувачі можуть налаштувати читання, змінюючи розмір і стиль шрифту, яскравість і вибираючи режим читання. Зручний додаток для роботи та дозвілля. Ви можете редагувати документи, читати статті, де б ви не знаходилися.

Фішки

  • Adobe Digital Editions інтегрується з Adobe Content Server, забезпечуючи безпечне розповсюдження цифрових публікацій бібліотеками та установами.
  • Крім того, програма підтримує режим високої контрастності та сумісність із програмами читання з екрана, а також дозволяє користувачам брати електронні книги з публічних бібліотек, які використовують службу OverDrive.

Завантажуйте Adobe Digital Editions безкоштовно на пристрої Android та iOS. Посилання для завантаження ви знайдете під цим текстом.

Функціонал Adobe Digital Editions

Управління

  • Основні елементи керування програми для читання книг і документів в електронному форматі в Adobe Digital Editions включають використання миші для прокручування сторінок, переходу за посиланнями, виділення тексту та налаштування розміру шрифту.
  • Поєднання клавіш доступні для спільних функцій, наприклад, збільшення та зменшення масштабу, пошук тексту та навігація закладок.
  • Користувачі можуть читати та керувати електронними книгами, у тому числі захищеними системою керування цифровими правами (DRM) Adobe.

Важливі функції

Крім читання, Adobe Digital Editions також дозволяє користувачам керувати своїми електронними книгами, у тому числі переносити їх на сумісні електронні книги та синхронізувати процес читання на різних пристроях. Ці функції доступні через меню та кнопки в інтерфейсі додатку.

Інтерфейс

В Adobe Digital Editions дуже простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. При необхідності ви можете змінити мову застосунку в налаштуваннях на українську або російську.

Рекомендуємо авторизуватися в системі для синхронізації та збереження прогресу читання. Авторизуватися ви можете за допомогою Google, Apple та Facebook облікових записів.
Завантажити Adobe Digital Editions ви можете за прямим посиланням на офіційні джерела Play Market і App Store. Посилання ви знайдете нижче. Завантажити Adobe Digital Editions ви можете безкоштовно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange